Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Seznam přihlášených mužstev

  1. Union Kostelec (zaplaceno, jistá účast)
  2. FC Kozinec (zaplaceno, jistá účast)
  3. Marie FC (zaplaceno, jistá účast)
  4. Tullamore tým (zaplaceno, jistá účast)
  5. Toporové (zaplaceno, jistá účast)
  6. TRN Kostelecká Lhota (zaplaceno, jistá účast)
  7. Čoginovy děti (zaplaceno, jistá účast)  
  8. Lajdáci (zaplaceno, jistá účast)
  9. Děti z družiny (zaplaceno, jistá účast)
10. Lipští kopáči (zaplaceno, jistá účast)
11. Vobě nohy levý (zaplaceno, jistá účast)
12. Návrat zkušeností (zaplaceno, jistá účast)
13. Lazar junior tým (zaplaceno, jistá účast)
14. Mydliovci (zaplaceno, jistá účast)
15. Baníkovci (zaplaceno, jistá účast)
16. Kluci z umělky (zaplaceno, jistá účast)

Pozn.: aktualizováno dne 23.11.
25.11.2019 08:42:36
Daniel Faltys
  1. Deštné  66:32 36
  2. Borohrádek 44:21 36
  3.  Rychnov B 51:27 31
  4. Černíkovice 42:26 29
  5. Doudleby 30:22 28
  6. Zdelov     39:28 26
  7. Častolovice 46:27   25
  8. Kostelec B 27:31 19
  9. Lukavice 33:31 16
10. Dobruška B 22:47 16
11. Albrechtice 23:33 11
12. Žďár n. Orl. 23:57 10
13. Kost. Lhota 22:44   7
14. Křivice 13:55   4
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one