Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: dan.faltys@seznam.cz, nebo mis.sha@seznam.cz
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Kompletní výsledkový servis Lhota cupu 2016

Zde najdete kompletní výsledkový servis Lhota cupu 2016. Více po rozkliknutí.
Skupina A

Promile tým - Lajdáci 2:0, - Baník 3:0, - Young Gunners 1:2. Lajdáci - Baník 3:0, - Young Gunners 2:1, Baník - Young Gunners 2:0.
 
1. Promile tým 2 0 1 6:2 6
2. Lajdáci 2 0 1 5:3 6
3.  Baník 1 0 2 2:6 3
4. Young Gunners 1 0 2 3:5 3


Skupina B

Mydliovci - TRN Kostelecká Lhota 1:1, - Marie FC 0:0, - Baník Vamberk B 3:1. TRN Kostelecká Lhota - Marie FC 0:0, - Baník Vamberk B 2:0. Marie FC - Baník Vamberk B 3:0.
 
1.  Mydliovci 1 2 0 4:2 5
2.  TRN Kostelecká Lhota 1 2 0 3:1 5
3.  Marie FC 1 2 0 3:0 5
4. Baník Vamberk B 0 0 3 1:8 0


Skupina C

Union Kostelec - Zdelováci 3:3, - TJV 5:0, - Políčko 3:1. Zdelováci - TJV 3:0, - Políčko 2:1, TJV - Políčko 4:3.
 
1. Union Kostelec 2 1 0 11:4 7
2. Zdelováci 2 1 0 8:4 7
3. TJV 1 0 2 4:11 3
4. Políčko 0 0 3 5:9 0
     

Skupina D

Čoginovy děti -
Velešov 2:0, - Prima Jam 3:3, - Ti mladí 5:0. Velešov - Prima Jam 2:0, - Ti mladí 1:0. Prima Jam - Ti mladí 2:2.

 
1. Čoginovy děti 2 1 0 10:3 7
2. Velešov 2 0 1 3:2 6
3. Prima Jam 0 2 1 5:7 2
4. Ti mladí 0 1 2 2:8 1


Čtvrtfinále

Promile tým - TRN Kostelecká Lhota 0:3, Mydliovci - Lajdáci 1:1 (4:5 na pen.), Union Kostelec - Velešov 3:3 (3:2 na pen.), Čoginovy děti - Zdelováci 3:0.

Semifinále

TRN Kostelecká Lhota - Union Kostelec 1:1 (3:4 na pen.), Lajdáci - Čoginovy děti 2:6. 

Zápas o 3. místo

TRN Kostelecká Lhota - Lajdáci 0:2.

Finále

Union Kostelec - Čoginovy děti 1:2.
21.11.2016 16:23:38
Daniel Faltys
  1. Javornice  111:23 75
  2. Přepychy 114:39 61
  3.  Deštné 83:49 59
  4. Lukavice 79:45 56
  5. Zdelov 75:45 43
  6. Borohrádek     73:54 43
  7. Černíkovice 64:65   40
  8. Žďár n. Orl. 50:76 30
  9. Křivice 40:55 30
10. Kostelec B 52:83 28
11. Kost. Lhota 32:57 27
12. Ohnišov 44:73  25
13. Rokytnice 38:119 16
14. Petrovice 32:104 13
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one