Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Zkušenosti na odchodu ještě rozhodně nejsou!

Parta čtyřicátníků doplněná o nejlepšího střelce turnaje Kamila Kaplana ovládla Lhota cup 2015. Zkušenosti na odchodu po loňském třetím místu letos vystoupaly na pomyslný trůn, ačkoliv ve skupině byly na pokraji vyřazení. Pak však ve vyřazovacích bojích ukázaly zkušenost a nakonec v penaltovém rozstřelu za vydatného deště a téměř za tmy skolily druhý Union Kostelec. Ten je tradičním účastníkem turnaje a letos se konečně dočkal úspěchu. Navíc ve svém středu měl dvě individuality, nejlepším gólmanem turnaje byl totiž vyhlášen Kuba Pápay a hráčem Michal Brandejs. Na třetím místě skončil tým Lajdáků, který se přihlásil do turnaje na poslední chvíli a pak mile překvapil. Věcnou cenu za 4. místo si vyhráli Mydliovci, kteří zaujali hlavně nekonečným penaltovým rozstřelem ve čtvrtfinále.  
Letošní 21. ročník turnaje byl předem naplánován pro prvních 16 přihlášených týmů a hrálo se pouze na dvou hřištích. Ve skupinách se bojovalo 1x20 minut, vyřazovací boje pak už probíhaly klasicky na dva poločasy po 10 minutách. Hrálo se za typicky podzimního počasí, které se pokazilo až na finále, kdy začalo prudce pršet a zhoršila se viditelnost. Hrací systém byl tenktokrát jednoduchý, čtyři čtyřčlenné skupiny, z nich postoupily vždy dva nejlepší týmy a pak už se hrálo KO systémem.

Skupina A

Tato skupina byla složena ze dvou silných týmů, což byl Union Kostelec a Lajdáci, kterým pak sekundovali solničtí dorostenci a domácí legendy Lokomotiva Lhota B. Skupinu vyhrál bez ztráty kytičky Union Kostelec navíc s impozantním skóre 14:1, na kterém se nejvíce podepsalo drtivé vítězství nad Lhotou B 7:0. To byl vůbec nejvyšší výsledek letošního cupu. Druzí Lajdáci ztratili pouze s Unionem, i když chvíli měli zaděláno na problém i se Lhotou. Z 0:2 však nakonec otočili na konečných 4:2. Lhotečtí tak nakonec odešli z turnaje bez bodu, protože i se solnickými juniory prohráli 1:2. 


Skupina B

V béčku ovládli situaci Nenahraditelné nuly, které po dvou nejtěsnějších výhrách s Krásnými a nezkrotnými a Lukavicí nakonec rozstříleli Vamberk B 5:1 a s 9 body šly z prvního místa do čtvrtfinále. Druhé místo ve skupině si uhráli kluci z Lukavice a na nepostupovou pozici tak odsunuli loňského vítěze - Krásné a nezkrotné. Ti letos nedali do kupy tak silný mančaft a právě remízový zápas s Lukavicí jim zlomil vaz. Poslední Vamberk B uhrál jediný bod jen v prvním zápase s Krásnými a nezkrotnými, pak dvakrát výrazně prohrál a měl po nadějích.

Skupina C 

Tahle skupina byla na turnaji absolutně nejsilnější a také z ní vzešel pozdější vítěz turnaje. Zkušenosti už málem byly na odchodu, když po remíze s Jógou bonito a prohře s Čoginovými dětmi potřebovaly zvítězit nad Ólečkama a zároveň musely doufat v neúspěch Čoginových dětí v posledním zápase s Jógou bonito. Stalo se a zkušení šli z druhého místa dál. Skupinu vyhráli Rychnováci pod názvem Jóga bonito. Na nepostupových pozicích zůstali talentovaní dorostenci z Vamberka či Kostelce pod názvem Óléčka a hlavně Čoginovy děti, které měly být favoritem turnaje. Rozhodující zápas s Jógou bonito však projely 0:3 a na oběd mohly jet domů.

Skupina D 

Poslední skupina přinesla jedno nepříjemné překvapení, když favorizovaný domácí TRN nenavázal na úspěchy let minulých a se čtyřmi body skončil na nepostupové třetí pozici. Postupová tajenka byla zamotaná až do posledních chvil. TRN živil naději na čtvrtfinále v případě, že by Marie FC nezvítězila v posledním zápase s Mydliovci. Marek Brich však vzal zodpovědnost na svá bedra a dovedl voděradskou Marii dvěma góly ke kýženému vítězství 2:1. Domácí hráči si turnaj prohráli ve druhém zápase, kdy nestačili 0:2 na Mydliovce. Poslední ve skupině D skončila Javornice, která uhrála jediný bod se Lhotou a s nelichotivým skóre 3:8 nenavázala na loňské čtvrtfinále.

Čtvrtfinále

Dva čtvrtfinálové zápasy měly celkem jednoznačný průběh a o postupujicích bylo rozhodnuto brzy. V "one man show" se proměnilo utkání Zkušeností s Marií. Kamil Kaplan nasázel Vaškovi Vaněčkovi 4 góly a posunul svůj tým mezi nejlepší čtyřku. Na kulatých 5:0 přidal nestor týmu Aleš Kuhn. Ani Union Kostelec neponechal ve čtvrtfinále nic náhodě a Lukavici porazil pohodlně 2:0 po gólech Kuby Noska a Matěje Kráčmera. Zbylé dva duely však byly velmi vyrovnané a nakonec se rozhodly až v penaltách. Nenahraditelný nuly pokračovaly v krasojízdě i proti Lajdákům a ti mohli být rádi, že Lukáš Šrámek poslal střetnutí do penaltového rozstřelu. V něm se všichni střelci nemýlili, až v páté sérii brankář nul Honza Vrána trefil při svém pokusu tyčku a rozhodl tak o postupu Lajdáků. V posledním souboji nejlepší osmičky vyzvala Jóga bonito Mydliovce a gólem Martina Valáška šla do vedení. Michal Bárnet však záhy vyrovnal a protože další gól v zápase nepadl, musel také rozhodnout o postupujícím penaltový rozstřel. Po pěti sériích byl stav nerozhodný a pak už se změnil rozstřel v souboj dvou střelců. Láďa Bartoš v něm předčil Lukáše Brandejse, jehož poslední pokus vychytal hráč Mydliovců Kuba Jedlinský.

Semifinále

I v soubojích nejlepší čtyřky byl jeden zápas rozhodnutý po základní hrací době a druhý šel do penalt. Zkušenosti na odchodu musely po zranění gólmana Luboše Výcha najít náhradu a do branky se postavil "Macek" Vavřinec. Zkušenosti tak de facto měly rázem 5 tvořivých hráčů a podle toho se zrodil i výsledek zápasu s Lajdáky. Přestřelku vyhráli zkušení 4:2. V druhém semifinále dospěl zápas Unionu Kostelec s Mydliovci do penaltového rozstřelu a Mydliovci nedokázali zopakovat úspěšný rozstřel ze čtvrtfinále.

O 3. místo

Souboj poražených semifinalistů se po dohodě obou týmů odehrál jen na 1x15 minut a po brankách Pavla Pinkase a Jana Kvasničky si bronzové medaile zajistili Lajdáci.

Finále 

Vrchol turnaje se bohužel odehrál za nepříznivého počasí a sledovali jej opravdu jen zarytí fanoušci malého fotbalu, kterým déšť nevadil. Union Kostelec se ujal vedení po brance nejlepšího hráče turnaje Michala Brandejse. Zkušenosti však záhy vyrovnaly, když se prosadil deštenský Lukáš Macháček. Union ale ještě jednou převážil misky vah na svoji stranu, to když se trefil Kuba Nosek. Zkušení ale poslali zápas do penalt, když přihrávku brankáře "Macka" Vavřince zužitkoval opět Lukáš Macháček. V rozstřelu zkušení nasadili do branky svého třetího brankáře Aleše Kuhna a to byl rozhodující moment vyvrcholení turnaje. "Gongo" postupně vychytal Romana Svatoše, Matěje Kráčmera a Lukáše Plocka a při neomylnosti zkušených skončil rozstřel jednoznačně 3:0. 

Závěrečný ceremoniál

Nejlepším čtyřem týmům Lhota cupu 2015 byly předány hodnotné ceny, oceněni byli i nejlepší střelec, hráč a brankář turnaje. Zbývá doplnit, že nejlepší střelec turnaje Kamil Kaplan nasázel v 6 zápasech 7 branek, čímž překonal průměr jedné na zápas.

Předseda pořádajícího oddílu Luboš Faltys na závěr poděkoval všem hráčům za poklidný průběh turnaje a vyjádřil přání, aby se uskutečnil Lhota cup 2016 opět za rok ve stejném termínu. Poděkování zaslouží také trojice rozhodčích ve složení Miroslav Jedlinský, Milan Jindáček a Tomáš Mucha.

A je po Lhota cupu, takže zimní fotbalový spánek může začít... 

Konečné pořadí Lhota cupu 2015

1. Zkušenosti na odchodu 
(Luboš Vých - Kamil Kaplan, Aleš Kuhn, Martin Vavřinec, Pavel Novák, Lukáš Macháček, Jiří Kotyza, Jan Kánský a maskot Pinďa)

2. Union Kostelec (Jakub Pápay - Filip Stieber, Roman Svatoš, Jakub Nosek, Lukáš Plocek, Michal Brandejs, Milan Bulavcsják, Tomáš Matoušek, Matěj Kráčmer)

3. Lajdáci (Jan Voborník - Antonín Řehák, Lukáš Šrámek, Pavel Pinkas, Josef Čihák, Jindřich Hodač, Jan Souček, Jan Kvasnička, Pavel Chaloupka)

4. Mydliovci (Matouš Syrový - Jakub Jedlinský, Michal Bárnet, Petr Müller, David Hanyk, Jaroslav Hlavsa, Jan Jedlinský, Jakub Helebrand, Vladimír Bartoš, Jakub Hovorka, Tomáš Handa)

5.-8. Jóga Bonito, Nenahraditelný nuly, Marie FC a Lukavice.

9.-16. Lokomotiva Lhota B, SK Solnice juniors, Vamberk B, Krásní a nezkrotní, Óléčka, Čoginovy děti, TRN Kostelecká Lhota a Javornice.

   
  
18.11.2015 08:47:24
Daniel Faltys
  1. Deštné  66:32 36
  2. Borohrádek 44:21 36
  3.  Rychnov B 51:27 31
  4. Černíkovice 42:26 29
  5. Doudleby 30:22 28
  6. Zdelov     39:28 26
  7. Častolovice 46:27   25
  8. Kostelec B 27:31 19
  9. Lukavice 33:31 16
10. Dobruška B 22:47 16
11. Albrechtice 23:33 11
12. Žďár n. Orl. 23:57 10
13. Kost. Lhota 22:44   7
14. Křivice 13:55   4
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one