Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Hlavní stránka

Že to bude trvat 7 zápasů, to jsme si asi na začátku soutěže nemysleli. Po minulém debaklu s Doudlebami uspořádali hráči "krizové jednání" a jak vidno, pomohlo to. Samozřejmě ne tolik po fotbalové stránce, horší herní projev se nezmění mávnutím kouzelného proutku v Manchester City. Ale na týmu bylo znát odhodlání konečně zvítězit. I navzdory četným absencím v kádru, z nichž některé byly navíc neopodstatněné. Ale ti, kteří nastoupili, nechali na hřišti srdce. Vše začalo hroznou hrubkou domácího gólmana Šrajbra, po níž nás lehce poslal do vedení Pepa Rypal. 16. minuta - 0:1. Poločas skončil smírně, neboť v 36. minutě byl faulován ve vápně nestárnoucí Roman Kyral a sám penaltu proměnil - 1:1. Ve druhé půli se hrál vyrovnaný duel, ale více gólovek měli domácí. Nakonec využili jednu v 74. minutě - Bohouš Kolář dal na 2:1. Naše mužstvo však ukázalo charakter. Nenechalo se zlomit jako v x předchozích podobných případech. Na 2:2 vyrovnal v 83. minutě Roman Svatoš, který se trefil z nemožného úhlu o tyč. A naši tříbodovou radost zajistil v 87. minutě Patrik Briesel, jenž po pěkném pasu Pavla Hejčla postupoval sám na Šrajbra a proměnil - 2:3. Doufejme, že jsme dali na předchozí nezdary zapomenout a konečně také zvítězíme doma. V neděli nás čeká nevyzpytatelná Lukavice. Přijďte fandit! 
Zápas béček Javornice a Kostelecké Lhoty sledoval podrobněji Martin Šnajdr z Orlického týdeníku. Vy si jeho článek můžete přečíst po kliknutí na odkaz. "Milda" a "Pigi" to navíc budou mít za nějaké drobné do týmové kasičky - za poskytnutí pozápasového rozhovoru.
Lhotecký fotbal momentálně nemá místo v nejvyšší okresní soutěži. Na vstřelení gólu se příšerně nadřeme a soupeřům darujeme góly na zlatém podnose. 1:5 je ještě milosrdných, loňský účastník I.B třídy nám mohl nadělit ještě více. Přitom v první půli to vypadalo na vyrovnaný souboj. Na gól Víti Chudého po rohu jsme dokázali odpovědět během minuty, když na svoje mládí zavzpomínal Petr Jakubec a po samostatném úniku vyrovnal na 1:1. To bylo i poločasové resumé. Ale co se stalo ve druhé půli? Odstartoval to přímý kop Pepy Hudouska z 51. minuty, který do naší branky zapadl až moc lacino - 1:2. Následně jsme v 65. minutě chtěli vyřešit situaci v rohu hřiště "fotbalově" a vznikla z toho přihrávka na Kubu Šrámka, který musel do odkryté branky věšet - 1:3. Po pěti minutách jsme pro změnu zkazili rozehrávku na půlce hřiště a Josef Hudousek vstřelil svůj druhý gól - 1:4. Potupného bůra před vlastními fandy nám pak nadělil po dorážce Petr Brandejs. Hůř už s námi být nemůže, teď nastává čas na nápravu. Pokud nezvládneme bodovat ve Žďáru, pak jen potvrdíme, že v Okresním přeboru nemáme co pohledávat.
  1. Deštné  0:0 0
  2. Borohrádek 0:0 0
  3.  Rychnov B 0:0 0
  4. Černíkovice 0:0 0
  5. Doudleby 0:0 0
  6. Zdelov     0:0 0
  7. Častolovice 0:0   0
  8. Kostelec B 0:0 0
  9. Lukavice 0:0 0
10. Dobruška B 0:0 0
11. Albrechtice 0:0 0
12. Žďár n. Orl. 0:0 0
13. Kost. Lhota 0:0 0
14. Petrovice 0:0 0
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one