S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
TFA s.r.o.
Chlenská uzenina

Hlavní stránka

Lhotecký fotbal momentálně nemá místo v nejvyšší okresní soutěži. Na vstřelení gólu se příšerně nadřeme a soupeřům darujeme góly na zlatém podnose. 1:5 je ještě milosrdných, loňský účastník I.B třídy nám mohl nadělit ještě více. Přitom v první půli to vypadalo na vyrovnaný souboj. Na gól Víti Chudého po rohu jsme dokázali odpovědět během minuty, když na svoje mládí zavzpomínal Petr Jakubec a po samostatném úniku vyrovnal na 1:1. To bylo i poločasové resumé. Ale co se stalo ve druhé půli? Odstartoval to přímý kop Pepy Hudouska z 51. minuty, který do naší branky zapadl až moc lacino - 1:2. Následně jsme v 65. minutě chtěli vyřešit situaci v rohu hřiště "fotbalově" a vznikla z toho přihrávka na Kubu Šrámka, který musel do odkryté branky věšet - 1:3. Po pěti minutách jsme pro změnu zkazili rozehrávku na půlce hřiště a Josef Hudousek vstřelil svůj druhý gól - 1:4. Potupného bůra před vlastními fandy nám pak nadělil po dorážce Petr Brandejs. Hůř už s námi být nemůže, teď nastává čas na nápravu. Pokud nezvládneme bodovat ve Žďáru, pak jen potvrdíme, že v Okresním přeboru nemáme co pohledávat.