Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Hlavní stránka

Los Poháru M. Antla nám k prvnímu zápasu přisoudil soupeře z III. třídy - Voděrady. Hrálo se na jejich hřišti a první poločas nebyl rozdíl třídy vůbec vidět. Spíše to byli domácí, kteří měli několik možností ke skórování. My se osmělili až po nějaké půlhodince, nejblíže měl ke gólu Radek Scholze, ale svoji kličku gólmanovi nedotáhl do konce. Po změně stran a prostřídání sestavy jsme začali mít navrch a nakonec se začali prosazovat i gólově. Na 0:1 dával David Rešl po perfektně zahraném rohu od L. Oberreitera. Na 0:2 zvyšoval Patrik Briesel z penalty nařízené po faulu na Adama Novotného. Soupeř pak jednu naši chybu potrestal a snížil na 1:2 Jakubem Korábem. My ale vzápětí odskočili na 1:3 - autor gólu Adam Novotný. Na 1:4 zvýšil zblízka Lukáš Oberreiter a konečných 1:5 zajistil svojí druhou brankou v zápase Patrik Briesel. Lhota nastoupila v sestavě: 1. poločas - Adamčiak - Filip, Rejchrt, L. Oberreiter, Hejčl - Štěpán, Linek, Rešl, Svatoš - Jakubec, Scholze. 2. poločas - Adamčiak - M. Faltys, Rejchrt, Filip (55. D. Faltys), Briesel - Svatoš (70. Štěpán), Rešl, Flíger, L. Oberreiter - Rypal, Novotný.
První přípravné utkání jsme výsledkově zvládli, přestože jsme o poločase prohrávali 1:3. Na trefy zdelovských Davida Komárka a Ríši Dostálka jsme reagovali hlavičkou Davida Rešla. Ale do poločasu dali hosté ještě jeden gól (Michal Maňas) a vypadalo to, že si vítězství pohlídají. Ve druhé půli se však obraz hry změnil a po snížení Patrikem Brieselem z penalty jsme dalšími dvěma góly zcela otočili skóre. Ujala se výstavní bomba Romana Svatoše a o našem vítězství rozhodl kapitán David Rešl svojí druhou brankou v zápase. Lhota nastoupila v této sestavě: 1. poločas - Vavřinec - Filip, Linek, D. Faltys, Vondráček - J. Plocek, L. Oberreiter, Rešl, Svatoš - Rypal, Briesel. 2. poločas - Adamčiak - Pápay, Rejchrt, D. Faltys, Filip - Štěpán, L. Oberreiter, Rešl, Svatoš - Novotný, Briesel.
Mistrovské soutěže byly již před časem ukončeny, ale s postupným rozvolňováním opatření kvůli koronaviru je možnost sehrát alespoň domluvená přátelská utkání. K prvnímu z nich vyběhnou lhotečtí fotbalisté v sobotu 23.5. na svém pažitu proti sousednímu Zdelovu. Výkop je v 17:00 hod a z okénka bude fungovat i občerstvení. Fanoušky prosíme o dodržování hygienických opatření - rozestupy 2 metry, nošení roušek...
Dne 12.3. byl v republice vyhlášen nouzový stav a na základě toho se minimálně 30 dní nebude konat žádné fotbalové utkání klubu TJ SOKOL Kostelecká Lhota. O případných dalších změnách budeme včas informovat.
Náročnou zimní přípravu jsme si v sobotu 7.3. zpestřili přátelským zápasem s Mistrovicemi. Soupeř hraje Okresní přebor na Ústeckoorlicku a pohybuje se podobně jako my v nižších patrech tabulky. Na úrovni zápasu to bylo znát, žádná fotbalová hitparáda k vidění nebyla. V našich řadách byla od začátku patrná nerozehranost a díky dvěma naprosto školáckým chybám v rozehrávce jsme po poločase prohrávali 0:2. Do druhé půle jsme téměř kompletně vyměnili celou jedenáctku a soupeře začali přehrávat. Vyložené šance jsme neproměnili, a tak nám ke snížení pomohl centr Romana Svatoše, který vítr zanesl až do sítě. Spravedlivou remízu pak zařídil Jarda Filip utěšenou střelou zpoza šestnáctky. Mezitím jsme ještě neproměnili penaltu, novic v našem dresu Petr Tichý ji nasměroval do břevna. Hráli jsme v sestavě: 1. poločas - Vavřinec - Štěpán, L. Oberreiter, Tobiška, Vondráček - Filip, Rešl, D. Faltys (25. O. Plocek), Svatoš - Scholze, Bulavcsják. 2. poločas - Adamčiak - Hejčl ml., Bulavcsják, Linek, Rypal - Briesel, O. Plocek (75. Rešl), D. Faltys (75. L. Oberreiter), Svatoš - M. Faltys, Tichý. Pozitiva - vyrovnali jsme nepříznivý stav + výkon novice Petra Tichého na hrotu útoku. Negativa - slabá rozehrávka zezadu a z ní plynoucí hrubé chyby.
Na pátek 17. ledna 2020 svolává výkonný výbor TJ SOKOL Kostelecká Lhota "Členskou schůzi". Ta proběhne tradičně v hospůdce Na Penaltě u Klouba a její začátek je stanoven na 18.00 hodin. Na programu je: volby do Výkonného výboru TJ, zpráva předsedy klubu Luboše Faltyse, zpráva hospodáře klubu Jaroslava Malátka, zpráva revizní komise, zprávy trenérů "A" týmu a "B" týmu, vyhlášení výsledků voleb, usnesení, diskuse. Přesná podoba programu bude oznámena před zahájením členské schůze. Následuje večeře a volná diskuse, zábava. Na schůzi jsou zváni všichni hráči, trenéři, funkcionáři, další činovníci a samozřejmě jejich manželky a přítelkyně. Těšit se můžeme i na pozvané hosty - za Město Kostelec nad Orlicí, z ostatních spolků Kostelecké Lhoty či sponzory lhotecké kopané.
Pětadvacátý Lhota cup ve statistice všeho druhu - více po rozkliknutí.
Zde najdete kompletní výsledkový servis Lhota cupu 2019. Více po rozkliknutí.
Sedm zápasů, sedm výher. Mydliovci zvládli turnaj stylem start - cíl. A poprvé ve své historii okusili, jaké to je vyhrát Lhota cup. Ten letošní byl velmi silný, byť se do klání přihlásilo jen 16 mužstev oproti loňským 25. Posuďte sami - nejlepší střelec turnaje Víťa Hrubý ml. obléká jinak dres divizního Vysokého Mýta. A s domácím týmem TRN Kostelecká Lhota to dotáhl na druhé místo. Nejlepší hráč turnaje Roman Zajíček řádí v krajském přeboru, stejně tak nejlepší gólman turnaje Marek Pěnička chytá v Dobrušce kraj. A tento výčet osobností doplnili na třetím místě Toporové, kteří obhájili loňské umístění. Jejich kostru tvořili dorostenci FC Hradec Králové. Čtvrté místo obsadili kostelečtí Lajdáci, mužstvo se zkušenostmi na rozdávání. 
Ve čtvrtek 21.11. proběhlo rozlosování do skupin. Turnaje se zúčastní 16 týmů, které byly rozlosovány do 4 čtyřčlenných skupin. Více info po rozkliknutí odkazu. Turnaj začíná v 9:00 hod., úvodní zápasy obstarají všichni členové skupiny "A". Následovat budou zápasy ve skupině "B" (od 9:25 hod), "C" (od 9:50 hod.) a "D" (10:15 hod.). Podrobný hrací plán zveřejníme v průběhu pátku 22.11. Ještě jedna technická k obuvi. Má být sucho, takže v kolíkách nikoho na hřiště nepustíme. Opravdu bez výjimky. 
  1. Doudleby  20:11 16
  2. Borohrádek 16:7 16
  3.  Častolovice 17:10 16
  4. Zdelov 24:14 13
  5. Rychnov B 19:9 11
  6. Deštné     18:9 9
  7. Lukavice 9:10   9
  8. Černíkovice 20:13 8
  9. Albrechtice 9:14 8
10. Kostelec B 9:9 7
11. Kost. Lhota 12:18 6
12. Žďár n. Orl. 9:22 3
13. Petrovice 5:21 1
14. Dobruška B 10:30 0
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one