Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
TFA s.r.o.
Chlenská uzenina

Ve Vamberku bylo po dvaceti minutách rozhodnuto

Přestože jsme do Vamberka přijeli s pokorou a byli upozorněni na rychlé hráče domácích, už ve třetí minutě jsme odkryli celou naší levou stranu hřiště a domácí nekompromisně trestali. Marcel Vidlička dostal míč na Petra Brandejse a ten pelášil sám na Pavla Hejčla. Přesnou střelou mu nedal šanci - 1:0. V 15. minutě jsme inkasovali podruhé, tentokrát z kopačky jiného rychlonožky - Ondřej Kotyza, 2:0. A když dvě minuty nato vybojoval Marcel Vidlička míč opět pro Ondru Kotyzu a ten zvýšil již na 3:0, byla Lhota zralá na deset. Naštěstí se poté trošku změnil obraz hry, domácí viditelně ubrali a nechali nás kombinovat. Z toho rezultovala šance Petra Jakubce, ale Martin Cit jej tváří v tvář vychytal. Do kabin se odcházelo za stavu 3:0. Po změně stran vamberečtí opět trošku přidali, měli další šance, ale ani ty nejvyloženější neproměnili, případně jim Kráčmerův gól nebyl uznán pro ofsajd. My jsme se dostali k pořádné akci za celý druhý poločas jedinkrát, kdy opět Petr Jakubec postupoval na Cita, ale ten mu jeho dloubáček nesbaštil. Bohužel - proti mladším a běhavějším soupeřům nestačíme. Vypadá to, že nám po utkání ve Zdelově i zvlhnul střelecký prach. Dokážeme pálit ostrými proti Borohrádku? Je na čase zase nějaký ten bodík urvat!

Fakta z utkání

Branky: 3. min. Petr Brandejs - 1:0, 15. min. Ondřej Kotyza - 2:0, 17. min. Ondřej Kotyza - 3:0.

Rozhodčí: Michal Bogdan - Miroslav Nedvídek, Miroslav Broulík.

ŽK: 2:2 (43. Martin Bakus, 79. Tomáš Hojný - 35. Daniel Faltys, 58. David Rešl). ČK: 0:0. Poločas: 3:0. Diváci: 87.

Sestava Lhoty: Hejčl - Hejčl ml., Rejchrt, Tobiška (28. M. Faltys), Andrys (68. Voltr) - O. Plocek, Rešl, D. Faltys, Svatoš - Jakubec, Jošt.