Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
TFA s.r.o.
Chlenská uzenina

Ve 22. kole jsme se dočkali prvního domácího vítězství

Na desátý pokus se to podařilo! Prvním týmem, který v této sezoně ve Lhotě nebodoval, jsou Petrovice. I když zpočátku se to tak vůbec nevyvíjelo. V 6. minutě utekl domácí obraně Michal Procházka a s přehledem zakončil - 0:1. Chvíli ještě trvalo, než se Lhota dostala do tempa, ale postupem času utahovala smyčku a ostřelovala Baťhu ze všech možných i nemožných pozic. Vyrovnání přišlo ve 38. minutě, kdy si navedl na svoji obávanou pravačku míč Roman Svatoš a propálil vše, co mu stálo v cestě - 1:1. Ještě do poločasu stihl Roman Svatoš obrátit výsledek ve prospěch lhoteckých, kdy se trefil nevídaně levačkou přímo z rohu! Nádherný fotbalový moment - 2:1. V 65. minutě jsme zvýšili na 3:1, když agilní Roman Svatoš nacentroval na Petra Jakubce a ten svou premiérovou brankou v této sezoně rozvlnil čeřen. Jenže vzápětí měli hosté možnost ke snížení a Jaroslav Maršík ji využil - proměnil pokutový kop a rázem to bylo 3:2. Lhotečtí ale nadále pokračovali v nátlakové hře a definitivně o jejich vítězství rozhodl Jarda Filip. Na 4:2 dával po odraženém míči a na konečných 5:2 mu předložil po krásné individuální akci Michal Faltys. Vzhledem k vývoji I.B třídy to vypadá, že jsme tímto vítězstvím udělali veliký krok k záchraně. Zkusíme příští neděli vyzrát i na velmi dobrou Lukavici? Honza Voltr určitě vypíše prémie za vítězství.
Fakta z utkání

Branky: 6. min. Michal Procházka - 0:1, 38. min. Roman Svatoš - 1:1, 40. min. Roman Svatoš - 2:1, 65. min. Petr Jakubec - 3:1, 67. min. Jaroslav Maršík z penalty - 3:2, 74. min. Jaroslav Filip - 4:2, 85. min. Jaroslav Filip - 5:2.

Rozhodčí: Luboš Jedlinský - Miroslav Moravec, Lukáš Steklík.

ŽK: 0:1 (69. Richard Píč). ČK: 0:0. Poločas: 2:1. Diváci: 82.

Sestava Lhoty: Hejčl - Štěpán, Rejchrt (79. Janeček), Rešl, M. Faltys - Hejčl ml. (77. J. Plocek), Oberreiter (46. Filip), O. Plocek, Svatoš - Jakubec, Voltr.