S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
TFA s.r.o.
Chlenská uzenina

V Rychnově jsme herně vládli, po hodině přišel kolaps...

Dle výsledku nám asi těžko někdo uvěří, že jsme hodinu domácí rezervu přehrávali a jen vlastní nemohoucností se připravili o bodový zisk. V jarní předehrávce jsme od úvodních minut hráli s chutí, nevadila nám ani umělka, ani brzký ranní výkop. První poločas skončil bez branek, když minimálně na tři jsme si šance vypracovali. Ale domácí obrana buď za vteřinu 12 střely blokovala, anebo je chytal nepřekonatelný David Holoubek. Po změně stran náš tlak vygradoval gólem Davida Rešla, který hlavičkou zatloukl míč do sítě po rohovém kopu Adama Jošta. Co se ale začalo dít potom... Domácí vystřídali a nově příchozí hráči rychnovskou statickou hru řádně rozhýbali. Na 1:1 vyrovnával hlavičkou Adam Zimmer, nechali jsme jej volného v našem malém vápně. O dvě minuty později se trefil z nemožného úhlu Petr Ullrich - 2:1. Následně jsme mohli vyrovnat, ale David Holoubek Adamu Joštovi jeho nájezd doslova vyškrábl na roh. A v 75. minutě si domácí pojistili výhru a to hned dvěma zásahy. Nejprve se trefil střídající Dominik Veselý a po něm ukázal Tomáš Vik, jak se chovat ve velkém vápně - 4:1 a bylo po zápase. Bohužel pro nás - fotbal není krasobruslení. Nehraje se na umělecký dojem, ale na góly. V zimě budeme pilovat střelbu a zakončení ostošest, abychom zbytečně nepřicházeli o takto nadějně rozehrané zápasy... Děkujeme fanouškům, kteří nás celý podzim podporovali a budeme se těšit na shledanou na jaře.
Fakta z utkání

Branky: 55. min. David Rešl - 0:1, 60. min. Adam Zimmer - 1:1, 62. min. Petr Ullrich - 2:1, 75. min. Dominik Veselý - 3:1, 76. min. Tomáš Vik - 4:1.

Rozhodčí: Miroslav Jedlinský - Miroslav Broulík, Jakub Chaloupka.

ŽK: 0:0. ČK: 0:0. Poločas: 0:0. Diváci: 35.

Sestava Lhoty: Adamčiak - Hejčl ml., Rejchrt, Tobiška, Andrys (46. L. Oberreiter) - O. Plocek, Rešl (75. M. Faltys), D. Faltys (80. Filip), Svatoš - Voltr (46. Rypal), Jošt.