Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Kompletní výsledkový servis Lhota cupu 2019

Skupina A

Toporové - Vobě nohy levý 1:0, - Lipští kopáči 2:1, - Union Kostelec 0:0. Vobě nohy levý - Lipští kopáči 2:1, - Union Kostelec 2:1. Lipští kopáči - Union Kostelec 2:1.
1. Toporové 2 1 0 3:1 7
2. Vobě nohy levý 2 0 1 4:3 6
3.  Lipští kopáči 1 0 2 4:5 3
4. Union Kostelec 0 1 2 2:4 1


Skupina B

Lajdáci - FC Kozinec 2:1, - Marie FC 4:1, - Baníkovci 5:1. FC Kozinec - Marie FC 2:1, - Baníkovci 2:0. Marie FC - Baníkovci 1:1.
1.  Lajdáci 3 0 0 11:3 9
2.  FC Kozinec 2 0 1 5:3 6
3.  Marie FC 0 1 2 3:7 1
4. Baníkovci 0 1 2 2:8 1


Skupina C

TRN Kostelecká Lhota - Tullamore tým 2:1, - Návrat zkušeností 6:1, - Lazar junior tým 1:0. Tullamore tým - Návrat zkušeností 1:0, - Lazar junior tým 3:1. Návrat zkušeností - Lazar junior tým 3:1.
1. TRN Kost. Lhota 3 0 0 9:2 9
2. Tullamore tým 2 0 1 5:3 6
3. Návrat zkušeností 1 0 2 4:8 3
4. Lazar junior tým 0 0 3 2:7 0
     

Skupina D

Mydliovci 
- Čoginovy děti 2:0, - Kluci z umělky 4:2, - Děti z družiny 6:0. Čoginovy děti - Kluci z umělky 6:0, - Děti z družiny 2:1. Kluci z umělky - Děti z družiny 4:2.
1. Mydliovci 3 0 0 12:2 9
2. Čoginovy děti 2 0 1 8:3 6
3. Kluci z umělky 1 0 2 6:12 3
4. Děti z družiny 0 0 3 3:12 0


Čtvrtfinále

Toporové - FC Kozinec 2:1, Lajdáci - Vobě nohy levý 1:0, TRN Kostelecká Lhota - Čoginovy děti 3:0, Mydliovci - Tullamore tým 4:0.

Semifinále

TRN Kostelecká Lhota - Toporové 2:1, Mydliovci - Lajdáci 2:1. 

Zápas o 3. místo

Toporové - Lajdáci 1:1 (3:2 na pen.).

Finále

Mydliovci - TRN Kostelecká Lhota 3:1.


Konečné pořadí

1. Mydliovci
(Marek Pěnička - Michal Bárnet, Michal Drašnar, David Hanyk, Jaroslav Švarc, Jakub Hovorka, Jakub Jedlinský, Jakub Hillebrand, Jan Jedlinský a Roman Zajíček) 
2. TRN Kostelecká Lhota (Tomáš Žítek - Daniel Faltys, David Rešl, Jakub Šrámek, Víťa Hrubý st., Ondřej Plocek, Adam Novotný, Miloš Andrys, Michal Faltys, Patrik Briesel a Víťa Hrubý ml.)
3. Toporové (Jaroslav Šeba - Jan Kadlec, Robin Ptáček, Martin Plocek, Radim Páral, Daniel Finěk, Jiří Ježek, Martin Vídeňský, Filip Zawada a Michael Ptáček)
4. Lajdáci (Dalibor Řepka - Antonín Řehák, Josef Čihák, David Holman, Jan Mlynář, Daniel Cvejn, Jan Kvasnička, Jan Vilímek a Radek Scholze)
5.-8. FC Kozinec, Vobě nohy levý, Čoginovy děti, Tullamore tým
9.-16. Lipští kopáči, Návrat zkušeností, Kluci z umělky, Marie FC, Union Kostelec, Baníkovci, Lazar junior tým, Děti z družiny
29.11.2019 07:50:00
Daniel Faltys
  1. Deštné  66:32 36
  2. Borohrádek 44:21 36
  3.  Rychnov B 51:27 31
  4. Černíkovice 42:26 29
  5. Doudleby 30:22 28
  6. Zdelov     39:28 26
  7. Častolovice 46:27   25
  8. Kostelec B 27:31 19
  9. Lukavice 33:31 16
10. Dobruška B 22:47 16
11. Albrechtice 23:33 11
12. Žďár n. Orl. 23:57 10
13. Kost. Lhota 22:44   7
14. Křivice 13:55   4
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one