Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Hlavní stránka

titulka.jpg
Na pátek 25. ledna 2019 svolává výkonný výbor TJ SOKOL Kostelecká Lhota "Členskou schůzi". Ta proběhne tradičně v hospůdce Na Penaltě u Klouba a její začátek je stanoven na 18.00 hodin. Na programu je: zpráva předsedy klubu Luboše Faltyse, zpráva hospodáře klubu Jaroslava Malátka, zpráva revizní komise, zprávy trenérů "A" týmu, "B" týmu a přípravky, diskuse. Přesná podoba programu bude oznámena před zahájením členské schůze. Následuje večeře a volná diskuse, zábava. Na schůzi jsou zváni všichni hráči, trenéři, funkcionáři a samozřejmě jejich manželky a přítelkyně. Těšit se můžeme i na pozvané hosty - za Město Kostelec nad Orlicí, z ostatních spolků Kostelecké Lhoty či sponzory lhotecké kopané. Členské schůze se můžou zúčastnit taktéž rodiče dětí z přípravky.
Čtyřiadvacátý Lhota cup ve statistice všeho druhu - více po rozkliknutí.
Zde najdete kompletní výsledkový servis Lhota cupu 2018. Více po rozkliknutí.
Rekordní účast 25 týmů a vítězství týnišťsko-hradeckých Vysloužilých es. Tak se bude vzpomínat na 24. ročník Lhota cupu, který byl tradičně poslední podzimní fotbalovou akcí na Rychnovsku. Vítězné mužstvo rozhodně nejsou vysloužilá esa, neboť věkový průměr jejich hráčů je necelých 18 let. A to prim v týmu hrál šestnáctiletý Marek Kadrmas, který nakonec rozhodl o triumfu es v prodloužení finálového souboje s Mydliovci a po zásluze byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Vysloužilá esa měla navíc neprůstřelného gólmana Dominika Flígra, který byl jednoznačně zvolen nejlepším ze všech pětadvaceti na turnaji. Zaujali ovšem i druzí Mydliovci, a to hlavně spanilou jízdou do finále bez jediné obdržené branky ve vyřazovacích bojích. Parta okolo kapitána Jakuba Jedlinského dokazuje, že turnaje v malé kopané prostě umí. Třetí místo brali vamberečtí mladíci, penaltoví mágové  - Toporové. A pohodu z podzimních výsledků na velikém hřišti si na to malé přivezli i Lipští kopáči, v jejichž týmu byl nejlepší střelec turnaje - sedmigólový David Mondík. Další podrobnosti z turnaje se dočtete po rozkliknutí článku. 
25 týmů se zúčastní 24. ročníku Lhota cupu. Hrát se bude na 4 hřištích. Veškeré podrobnosti naleznete v menu Lhota cup, záložka Lhota cup 2018. Prosíme všechny týmy, aby se dostavily včas ke svým utkáním. Hrací plán je našlapaný až do soumraku, tak ať to stihneme odehrát. A posílejte soupisky mužstev, viz událost Lhota cup 2018 na facebooku. Budeme se těšit na vaši účast a dobré sportovní výkony. Jo a kopačky s kolíky nechte doma ve skříni, hřiště jsou připravena na turfy nebo lisovky, hra v kolíkách nebude povolena!!!
Dnes - ve čtvrtek 22.11. - proběhne od 18.00 hod. v hospůdce "Na Penaltě" losování základních skupin pro sobotní turnaj v malé kopané Lhota cup 2018. V tuto chvíli má zaplaceno startovné a tudíž jistou účast 21 týmů. Některé další týmy ještě přivezou startovné na losování, takže je veliký předpoklad, že se bude hrát v 6 skupinách po 4 týmech s následným osmifinále atd. Na základě úspěchů v minulých ročnících si dovolíme do každé skupiny nasadit favorita. Vybrali jsme těchto 6 nejúspěšnějších týmů posledních let: 1) Čoginovy děti 2) Union Kostelec 3) TRN K. Lhota 4) Lajdáci 5) Marie FC 6) Mydliovci. Vyhrazujeme si právo udělat změnu v případě jiného počtu přihlášených týmů.
Již v sobotu 24. listopadu se uskuteční 24. ročník turnaje Lhota cup. A aby těch čtyřiadvacítek nebylo málo, pořadatelé slibují účast minimálně 24 týmů. V současné době žádáme všechna přihlášená mužstva, která chtějí platit startovné na účet, aby tak neprodleně učinila. Platbu lze provést pouze po předchozí telefonické domluvě na čísle 602871599! Pokud nebudou peníze na účtu připsány do čtvrtka 22.11., nebude tým zařazen do losování ve skupinách. Totéž platí v případě platby hotovostí. Na případné reklamace po losovacím aktivu už nebude brán zřetel. Zároveň doporučujeme všem účastníkům pečlivě sledovat záložku Lhota cup - Lhota cup 2018, kam budou přibývat podrobnosti o turnaji. Měli byste zde nalézt vše potřebné. Pokud nějaké info nenajdete, můžete se na nás obrátit na facebooku (název Události "Lhota cup 2018") nebo na emailu kostelecka.lhota@seznam.cz. Obvykle odpovídáme do několika hodin.
Dle výsledku nám asi těžko někdo uvěří, že jsme hodinu domácí rezervu přehrávali a jen vlastní nemohoucností se připravili o bodový zisk. V jarní předehrávce jsme od úvodních minut hráli s chutí, nevadila nám ani umělka, ani brzký ranní výkop. První poločas skončil bez branek, když minimálně na tři jsme si šance vypracovali. Ale domácí obrana buď za vteřinu 12 střely blokovala, anebo je chytal nepřekonatelný David Holoubek. Po změně stran náš tlak vygradoval gólem Davida Rešla, který hlavičkou zatloukl míč do sítě po rohovém kopu Adama Jošta. Co se ale začalo dít potom... Domácí vystřídali a nově příchozí hráči rychnovskou statickou hru řádně rozhýbali. Na 1:1 vyrovnával hlavičkou Adam Zimmer, nechali jsme jej volného v našem malém vápně. O dvě minuty později se trefil z nemožného úhlu Petr Ullrich - 2:1. Následně jsme mohli vyrovnat, ale David Holoubek Adamu Joštovi jeho nájezd doslova vyškrábl na roh. A v 75. minutě si domácí pojistili výhru a to hned dvěma zásahy. Nejprve se trefil střídající Dominik Veselý a po něm ukázal Tomáš Vik, jak se chovat ve velkém vápně - 4:1 a bylo po zápase. Bohužel pro nás - fotbal není krasobruslení. Nehraje se na umělecký dojem, ale na góly. V zimě budeme pilovat střelbu a zakončení ostošest, abychom zbytečně nepřicházeli o takto nadějně rozehrané zápasy... Děkujeme fanouškům, kteří nás celý podzim podporovali a budeme se těšit na shledanou na jaře.
Poslední podzimní mač jsme si plánovali poněkud jinak, než jak dopadl. Na postarší kádr domácích jsme si věřili, navíc jsme chtěli prohloubit tabulkový rozdíl mezi námi a Žďárem. Ale stal se pravý opak, žďárští se výhrou dostali na 18 bodů, což je stejný zisk, jakým disponujeme my. Dá se říct, že v samotném zápase nás "popravil" Bohouš Kolář, na kterého jsme se předem chystali a upozorňovali na jeho střelecké kvality. Bohužel v 21. minutě se prosadil hlavou po standardce a vítězství domácích pečetil v 75. minutě po naší zbytečné ztrátě míče ve středu pole. Jinak byl zápas celkem vyrovnaný, my jsme dvakrát zahrozili Honzou Voltrem v první půli a za stavu 1:0 měl vyrovnat po samostatném úniku na Kučeru Adam Jošt. Nestalo se, a tak tři body bere Žďár. Nutno říci, že i domácí měli další svoje šance, kdy nám dvakrát orazítkovali tyč a dvakrát nás zachraňoval Pavel Hejčl. Takže v součtu asi zasloužené vítězství "Lebedových svěřenců". V neděli 11.11. si zahrajeme poslední mistrovské utkání v roce 2018, kdy jedeme k jarní předehrávce na umělku do Rychnova. Výkop je již v 10.00 hodin!
Dramatickou zápletku mělo nedělní utkání Lhoty s Petrovicemi. Na uklouzaném terénu jsme si dlouho nemohli vyhovět a naopak hosté nám z každého protiútoku zatápěli. Ve druhé půli jsme však vyvinuli drtivý tlak a skóre z 0:2 otočili ve svůj prospěch na konečných 3:2. Ale hezky popořádku. Nejprve jsme v zápase orazítkovali tyč - Petr Jakubec. Pak břevno - Ondra Plocek. A následně se měnilo skóre na druhé straně - ve 22. minutě kopl Tomáš Maleček trestný kop jako zkušený ligový fotbalista - 0:1. Stejnému hráči jsme ve 40. minutě darovali druhý gól a vypadalo to s námi nehezky. Ale poločasová debata v kabině a několikanásobné střídání mužstvo rozproudilo. Po sérii velikých šancí jsme poprvé skórovali v 61. minutě - hlavou Jan Voltr, 1:2. O šest minut později si řekl o přihrávku Dan Faltys a z hranice šestnáctky přízemní střelou vyrovnal - 2:2. Soupeře jsme pak drtili sérií rohů a nakonec se nám kulatý nesmysl podařilo po jednom z nich dokopat do sítě potřetí - David Rešl, 3:2! Za 35 minut jsme skóre otočili a mohli slavit vydřené, upocené, vydolované vítězství. Soupeř podal sympatický výkon a pokud by proměnil v první půli ještě jednu ze svých šancí, nejspíš už bychom se na odpor nezmohli. Na kdyby se však fotbal nehraje. V sobotu od 14:00 se představíme ve Žďáru, tak nám přijeďte fandit! Cílem je 21 bodů po podzimu, nyní máme 18. Úkol zní jasně...
1
  1. Vamberk  45:12 30
  2. Kostelec B 41:20 26
  3.  Lukavice 39:21 26
  4. Rychnov B 30:24 25
  5. Zdelov 28:21 23
  6. Žďár n. Orl.     21:27 21
  7. Deštné 39:28   20
  8. Borohrádek 34:38 20
  9. Kost. Lhota 27:34 18
10. Dobruška B 21:48 15
11. Černíkovice 28:35 14
12. Křivice 23:32 13
13. Petrovice 12:48 1
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one