Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Hlavní stránka

IMG_4180.JPG
I čtvrté utkání Poháru M. Antla jsme vyhráli a díky dalším výsledkům jsme si kolo před koncem zajistili prvenství a vítězný pohár. Doudlebští přijeli nekompletní, my jsme horko těžko dávali dokupy 11 hráčů. Pomoci nám šel i Adam Novotný, který nakonec zápas proměnil v one man show. Svůj gólostroj otevřel po dorážce ve 24. minutě. O 6 minut později vyslal na zteč Romana Svatoše a ten obešel i gólmana Žítka a zavěsil. Překvapivé poločasové skóre 3:0 stanovil Adam Novotný. Po změně stran jsme se soustředili na ubránění náskoku a ze dvou dalších brejků přidal Adam Novotný svůj třetí a čtvrtý gól v zápase. Hosté v závěru korigovali Patrikem Luňáčkem a Pepou Hudouskem na konečných 5:2. V úmorném vedru se hrál fotbal na hranici možností obou týmů. Spousta hráčů už za sebou měla dopolední aktivity (Macek cup + tenisový turnaj v Doudlebách), a tak je dobře, že všichni ve zdraví přežili. Lhotečtí i následnou oslavu vítězství v poháru. Ten završíme ve sváteční neděli 5.7. ve Vamberku, tak nás přijeďte povzbudit. Sestava Lhoty v zápase proti Doudlebám: Adamčiak - Filip, D. Faltys, Flíger, Briesel - L. Oberreiter, Novotný, Rešl, Svatoš (60. Linek) - Tichý, Scholze.
...po dvou jasných výhrách se soupeři hrajícími nižší okresní soutěže se čekalo, že Lhota klopýtne s Černíkovicemi. Ale to se nestalo. V parném sobotním odpoledni jsme byli černíkovickým vyrovnaným soupeřem a nakonec jsme zvítězili 3:2. Naši vedoucí branku vstřelil po suprové akci Patrika Briesela a Radka Scholzeho Petr Jakubec. Stačilo umístit míč lehkou přízemní střelou k tyči. Soupeř po změně stran vyrovnal Kučerou, ale my šli opět do vedení - po faulu na Radka Štepána proměnil penaltu již tradiční exekutor Patrik Briesel. Černíkovičtí nás následně zatlačili a 15 minut před koncem vyrovnal po sérii střel na Máru Vavřince Matěj Vašata - 2:2. Z ojedinělého protiútoku jsme však předvedli fotbalovou lahůdku - Radek Štěpán nacentroval na Pepu Rypala a ten ligovou hlavičkou rozhodl o vítězi - 3:2. Tentokrát jsme se nesešli v hojném počtu, ale zabojovali jsme a po třech kolech vévodíme tabulce poháru s 9 body a skóre 12:3. Sestava Lhoty: Vavřinec - Filip, D. Faltys, Rešl, Briesel - Štěpán, L. Oberreiter, Flíger, J. Plocek (15. Jakubec) - Rypal, Scholze. Dle potřeby střídal Linek.
Los Poháru M. Antla nám k prvnímu zápasu přisoudil soupeře z III. třídy - Voděrady. Hrálo se na jejich hřišti a první poločas nebyl rozdíl třídy vůbec vidět. Spíše to byli domácí, kteří měli několik možností ke skórování. My se osmělili až po nějaké půlhodince, nejblíže měl ke gólu Radek Scholze, ale svoji kličku gólmanovi nedotáhl do konce. Po změně stran a prostřídání sestavy jsme začali mít navrch a nakonec se začali prosazovat i gólově. Na 0:1 dával David Rešl po perfektně zahraném rohu od L. Oberreitera. Na 0:2 zvyšoval Patrik Briesel z penalty nařízené po faulu na Adama Novotného. Soupeř pak jednu naši chybu potrestal a snížil na 1:2 Jakubem Korábem. My ale vzápětí odskočili na 1:3 - autor gólu Adam Novotný. Na 1:4 zvýšil zblízka Lukáš Oberreiter a konečných 1:5 zajistil svojí druhou brankou v zápase Patrik Briesel. Lhota nastoupila v sestavě: 1. poločas - Adamčiak - Filip, Rejchrt, L. Oberreiter, Hejčl - Štěpán, Linek, Rešl, Svatoš - Jakubec, Scholze. 2. poločas - Adamčiak - M. Faltys, Rejchrt, Filip (55. D. Faltys), Briesel - Svatoš (70. Štěpán), Rešl, Flíger, L. Oberreiter - Rypal, Novotný.
První přípravné utkání jsme výsledkově zvládli, přestože jsme o poločase prohrávali 1:3. Na trefy zdelovských Davida Komárka a Ríši Dostálka jsme reagovali hlavičkou Davida Rešla. Ale do poločasu dali hosté ještě jeden gól (Michal Maňas) a vypadalo to, že si vítězství pohlídají. Ve druhé půli se však obraz hry změnil a po snížení Patrikem Brieselem z penalty jsme dalšími dvěma góly zcela otočili skóre. Ujala se výstavní bomba Romana Svatoše a o našem vítězství rozhodl kapitán David Rešl svojí druhou brankou v zápase. Lhota nastoupila v této sestavě: 1. poločas - Vavřinec - Filip, Linek, D. Faltys, Vondráček - J. Plocek, L. Oberreiter, Rešl, Svatoš - Rypal, Briesel. 2. poločas - Adamčiak - Pápay, Rejchrt, D. Faltys, Filip - Štěpán, L. Oberreiter, Rešl, Svatoš - Novotný, Briesel.
Mistrovské soutěže byly již před časem ukončeny, ale s postupným rozvolňováním opatření kvůli koronaviru je možnost sehrát alespoň domluvená přátelská utkání. K prvnímu z nich vyběhnou lhotečtí fotbalisté v sobotu 23.5. na svém pažitu proti sousednímu Zdelovu. Výkop je v 17:00 hod a z okénka bude fungovat i občerstvení. Fanoušky prosíme o dodržování hygienických opatření - rozestupy 2 metry, nošení roušek...
Dne 12.3. byl v republice vyhlášen nouzový stav a na základě toho se minimálně 30 dní nebude konat žádné fotbalové utkání klubu TJ SOKOL Kostelecká Lhota. O případných dalších změnách budeme včas informovat.
Náročnou zimní přípravu jsme si v sobotu 7.3. zpestřili přátelským zápasem s Mistrovicemi. Soupeř hraje Okresní přebor na Ústeckoorlicku a pohybuje se podobně jako my v nižších patrech tabulky. Na úrovni zápasu to bylo znát, žádná fotbalová hitparáda k vidění nebyla. V našich řadách byla od začátku patrná nerozehranost a díky dvěma naprosto školáckým chybám v rozehrávce jsme po poločase prohrávali 0:2. Do druhé půle jsme téměř kompletně vyměnili celou jedenáctku a soupeře začali přehrávat. Vyložené šance jsme neproměnili, a tak nám ke snížení pomohl centr Romana Svatoše, který vítr zanesl až do sítě. Spravedlivou remízu pak zařídil Jarda Filip utěšenou střelou zpoza šestnáctky. Mezitím jsme ještě neproměnili penaltu, novic v našem dresu Petr Tichý ji nasměroval do břevna. Hráli jsme v sestavě: 1. poločas - Vavřinec - Štěpán, L. Oberreiter, Tobiška, Vondráček - Filip, Rešl, D. Faltys (25. O. Plocek), Svatoš - Scholze, Bulavcsják. 2. poločas - Adamčiak - Hejčl ml., Bulavcsják, Linek, Rypal - Briesel, O. Plocek (75. Rešl), D. Faltys (75. L. Oberreiter), Svatoš - M. Faltys, Tichý. Pozitiva - vyrovnali jsme nepříznivý stav + výkon novice Petra Tichého na hrotu útoku. Negativa - slabá rozehrávka zezadu a z ní plynoucí hrubé chyby.
Na pátek 17. ledna 2020 svolává výkonný výbor TJ SOKOL Kostelecká Lhota "Členskou schůzi". Ta proběhne tradičně v hospůdce Na Penaltě u Klouba a její začátek je stanoven na 18.00 hodin. Na programu je: volby do Výkonného výboru TJ, zpráva předsedy klubu Luboše Faltyse, zpráva hospodáře klubu Jaroslava Malátka, zpráva revizní komise, zprávy trenérů "A" týmu a "B" týmu, vyhlášení výsledků voleb, usnesení, diskuse. Přesná podoba programu bude oznámena před zahájením členské schůze. Následuje večeře a volná diskuse, zábava. Na schůzi jsou zváni všichni hráči, trenéři, funkcionáři, další činovníci a samozřejmě jejich manželky a přítelkyně. Těšit se můžeme i na pozvané hosty - za Město Kostelec nad Orlicí, z ostatních spolků Kostelecké Lhoty či sponzory lhotecké kopané.
Pětadvacátý Lhota cup ve statistice všeho druhu - více po rozkliknutí.
Zde najdete kompletní výsledkový servis Lhota cupu 2019. Více po rozkliknutí.
1
  1. Deštné  66:32 36
  2. Borohrádek 44:21 36
  3.  Rychnov B 51:27 31
  4. Černíkovice 42:26 29
  5. Doudleby 30:22 28
  6. Zdelov     39:28 26
  7. Častolovice 46:27   25
  8. Kostelec B 27:31 19
  9. Lukavice 33:31 16
10. Dobruška B 22:47 16
11. Albrechtice 23:33 11
12. Žďár n. Orl. 23:57 10
13. Kost. Lhota 22:44   7
14. Křivice 13:55   4
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one