Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Archiv

Lhota cup 2017 klepe na dveře, a tak postupně zveřejňujeme aktuality k turnaji. V menu vlevo v sekci Lhota cup naleznete podsekci Lhota cup 2017. Zde je nově zveřejněn kompletní seznam všech 16 účastníků turnaje, informace k rozlosování nebo hracímu plánu, ale i třeba předpověď počasí na dny před turnajem i v den konání. 
Hrozivou podzimní bilanci na vlastním hřišti jsme ještě zhoršili posledním utkáním, kdy jsme v odloženém 12. kole přivítali Černíkovice. Na bodový úspěch z minulého týdne ve Zdelově jsme nedokázali navázat a po prohře 1:3 tak přezimujeme ve spodních vodách tabulky Okresního přeboru. Zápas se odehrál na slušně připraveném hřišti v podzimním marastu, přesto za docela solidního diváckého zájmu. Lépe do něho vstoupili hosté, kteří vedli už v 10. minutě po gólu Malashevskyiho. Lhotečtí našli odpověď v 36. minutě, kdy horký brambor doklepl do sítě Patrik Briesel. Přesto jsme remízový stav neudrželi ani do poločasu. Ve 40. minutě dal na 1:2 Matěj Vašata. Tentýž hráč pak pečetil vítězství hostů v 72. minutě. Lhota tak ukončila podzimní trápení a o dlouhé zimní pauze je rozhodně nad čím přemýšlet. 
Je to stará známá pravda a jednou se zase potvrdila. Ať je situace mužstev v tabulce jakákoliv, v derby prostě není favorita. Na Lhotu ve Zdelově by si vsadil málokdo, spíš se čekalo jednoznačné vítězství domácích. Ti však jak píší na svém webu - góla by v sobotu prostě nedali ani do tmy. A tak Lhoteckým ke třem bodům stačil jeden přesný zásah, o nějž se postaral už v první minutě Michal Faltys. Pak následovalo poctivé bránění a festival zahazování šancí v podání domácího týmu. Poděkování za účast na zápase zaslouží především naši starší hráči, kteří s domácími udrželi krok. Je to sice malá náplast na zpackaný podzim, ale zaplaťpánbůh za to. Pokud se povede bodovat za týden v posledním podzimním mači s Černíkovicemi, bude přezimování přeci jen o trošku veselejší, než jak to vypadalo před derby. 
Podzimní trápení lhoteckých fotbalistů pokračovalo i v Křivicích. V poslepované sestavě bez vyloučených a zraněných hráčů jsme sice domácí přehráli na držení míče, ale fotbal se hraje na góly. Těch dáváme na podzim opravdu málo, a tak nemůžeme počítat s bodovým ziskem ani s kvalitativně srovnatelnými soupeři. Naše hra opět postrádala překvapivý moment v útočné fázi, kdežto Křivičtí dokonale využili šance, které se jim naskytly. Poprvé se síť za Markem Vavřincem vlnila v 17. minutě - po gólu Ladislava Tobiáška. Těsně před odchodem do kabin zvýšil na 2:0 pro domácí jejich nejlepší střelec - rychlonožka Jan Lochman. A sedm minut před koncem dal Křivickým definitivu teprve šestnáctiletý Dominik Vystavěl, pro něhož to byla zřejmě premiérová branka v dospělém fotbale. Čestný úspěch Lhoty zaznamenal na konci David Rešl, který se tak osamostatnil na čele tabulky lhoteckých střelců - se 3 góly. I to vypovídá o nezvládnutém podzimu. Co se bude dít v sobotu 11.11. ve Zdelově, kde se předehrává první jarní kolo? Snad to bude derby odehrané se ctí...
Větrná bouře doprovázená silnými dešťovými srážkami zapříčinila odložení nedělních fotbalových zápasů napříč všemi soutěžemi a Lhota nebyla výjimkou. Duel s Černíkovicemi je nyní přeložen na 19. listopadu s výkopem od 13:30 hodin. Lhotečtí fotbalisté se v tomto týdnu sejdou na trénink ve čtvrtek od 16:00 hodin a v sobotu 4.11. je čeká důležitý zápas v Křivicích s výkopem již ve 14:00 hodin.
Ve značně oslabené sestavě přijela Lhota k zápasu do Ohnišova. Na lavici náhradníků byl k dispozici jediný hráč. Jenže domácí na tom byli ještě o něco hůře, když do utkání na prvních několik minut nastoupili dokonce v deseti. V první půli byla hra poměrně vyrovnaná, zatímco Lhota se snažila dostávat do šancí postupným útokem, Ohnišov hrozil především rychlými brejky. A po necelé půlhodince hry se jako první radovala Lhota. Po nedovoleném zákroku na Michala Faltyse nařídil sudí Jedlinský pokutový kop, který s přehledem poslal do sítě Patrik Briesel. Do poločasu se nic neměnilo, a tak šla do kabin Lhota s optimismem v žilách. Jenže na druhou půli se z volební komise dostavili opozdilci Kováč s Mackem a domácí jako by to polilo živou vodou. Druhý jmenovaný si během prvních pěti minut druhého poločasu našel dva dlouhé míče za obranu a otočil průběh utkání. Lhota se pak už nedokázala vrátit do zápasu, naopak rychlík Práza dvakrát utekl naší obraně a naservíroval Mackovi na další dva góly před prázdnou branku. Dalo by se tak říct: Macek vs. Lhota 4:1.  
Po prvním vítězství v Petrovicích jsme opět spadli na zem. Naši letošní hrozivou bilanci na domácím pažitu jsme ještě více pokazili zápasem s Lukavicí, který jsme prohráli jednoznačně 0:3. S nadsázkou se dá říct, že na nás stačil sám David Boško, který vsítil všechny tři góly hostí. První po půlhodině hry, druhý v 70. minutě a hattrick dokončil v nastaveném čase. Lhota se střelecky neprosadila, ani penaltu nedokázala v prvním poločase proměnit. Společně s Petrovicemi jsme tak suverénně nejhůře střílejícím týmem soutěže. A to nám na delší čas bude chybět ofenzivní plejer Roman Svatoš, který ke konci zápasu neudržel emoce na uzdě a byl za nadávku nepřesnému sudímu Prokešovi vyloučen.
Osm zápasů si lhotečtí fotbalisté protrpěli, aby si na devátý pokus mohli konečně zazpívat vítězný pokřik. Stalo se tak v neděli v Petrovicích, které podobně jako my zažívají nebývale smutný podzim. A také to tak v první půli na hřišti vypadalo. Lhota byla sice opticky lepší, ale gólově se ne a ne prosadit. Nezvládl to ani David Rešl, který po centru Petra Jakubce hlavičkoval z malého vápna nad. Až po změně stran se lhotečtí fandové dočkali. Na dobře zahraný přímý kop od Miloše Andryse si naskočil Patrik Briesel a hlavičkou míč nekompromisně uklidil do sítě - 0:1. Petrovičtí se ještě ani nestihli oklepat a už to bylo dokonce 0:2! Michal Faltys prostrčil míč do ulice Adamu Joštovi a ten už si sám před brankářem věděl rady. Na malou chvilku pak Lhotu znejistil Miroslav Lukášek, který ukázkově přehodil Kubu Pápaye, jenž v průběhu zápasu musel v brance nahradit zraněného Pavla Hejčla. Ale o tom, že si připíšeme první výhru za 3 body, definitivně rozhodl Adam Jošt. Jeho trestný kop propadl chumlem hráčů až za brankovou čáru - 1:3. Hoši, jen tak dál! Příští zápas přivítáme Lukavici a ta teď schytala debakl od Deštné. Pojďme vyhrát i na domácí půdě!
V souboji s Přepychami, kterým to v letošní sezoně klape, jsme zdaleka nebyli bez šance. Hosté přijeli bez distancovaných opor Lukáše Žida a Davida Práta a doma zůstal i jejich doposud nejlepší střelec Tomáš Hejzlar. No a když po čtvrt hodině odstoupil ze hry jindy výborný režisér přepyšských Tomáš Rejzek, až nebývale se nám otevřela cesta k potřebným bodům. Jenže v 19. minutě ukázal svoje střelecké schopnosti Michal Blažej a jelikož to byl jediný sobotní gól na lhoteckém stadionu, odešla Lhota opět bez jediného bodu. Letošní sezonu už pošesté. Podle slov předsedy Luboše Faltyse hráli lhotečtí opět po vápno bez patřičného zakončení svých akcí. Při pohledu na tabulku začíná mrazit, přeci jen z posledních sezon jsme ve Lhotě zvyklí na něco jiného...Příští zápas zajíždíme do Petrovic a pokud chceme uchovávat reálné naděje na záchranu soutěže, musíme tam bodovat. Nejlépe za tři body!
V sobotním odpoledni, za ukázkového počasí "že by ani psa nevyhnal," se lhotecké mužstvo vydalo do hor s odhodláním ukořistit první podzimní výhru. Domácí Rokytnice totiž za prvních šest utkání nezískala ani jediný bod. Jenže se opět ukázalo, že bez vstřelené branky se vyhrát nedá, a tak nakonec plný bodový zisk zůstal na domácí podmáčené půdě. Rokytničtí se sice dostávali na naši polovinu hřiště sporadicky, ovšem optickou převahu nebyla lhotecká ofenziva schopná proměnit v gól. Velká spousta nepřesností vedla k častým ztrátám míče a jeho opětovné získávání stálo Lhotu hodně sil. A právě po takové nepřesnosti ve středu pole se dostal k míči Lukáš Houser a utěšenou střelou ze dvaceti metrů poslal domácí do vedení. Ve druhé půli se tlak lhoteckých ještě zvýšil, statistika držení míče by byla snad 80:20, ale jakákoliv akce končila na velkém vápně. Žádná překvapivá přihrávka za obranu nepřišla, ani standardní situace ohrožení branky domácích nepřinesly. A tak domácí po lhoteckém bezzubém výkonu utrpěli první výhru v právě probíhajícím ročníku přeboru.  
  1. Deštné  66:32 36
  2. Borohrádek 44:21 36
  3.  Rychnov B 51:27 31
  4. Černíkovice 42:26 29
  5. Doudleby 30:22 28
  6. Zdelov     39:28 26
  7. Častolovice 46:27   25
  8. Kostelec B 27:31 19
  9. Lukavice 33:31 16
10. Dobruška B 22:47 16
11. Albrechtice 23:33 11
12. Žďár n. Orl. 23:57 10
13. Kost. Lhota 22:44   7
14. Křivice 13:55   4
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one