S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
TFA s.r.o.
Chlenská uzenina

Archiv

Sobotní odpoledne v Kostelecké Lhotě nabídlo divákům první kolo IV. třídy OP, v němž Lhotecké béčko přivítalo béčko Solnice. Po předchozích deštích bylo hlavní hřiště opět pod vodou, a tak se utkání stěhovalo na rezervní trávník. I přestože domácí mužstvo předvádělo bojovný výkon, nakonec Solnici podlehlo.
Parádní vstup do nové sezony za sebou mají lhotečtí fotbalisté. Ve Žďáru vyhráli díky gólu Davida Rešla 0:1 a mohou se tak radovat ze zisku prvních tří bodů. Nezvykle omlazený lhotecký mančaft sehrál výbornou partii v prvním poločase, kdy vstřelil gól, nastřelil tyčku a neproměnil penaltu, ve druhém se pak kvalitní defenzivou ubránil útočným nájezdům domácích.
Už je to tady! Okresní přebor II. třídy na Rychnovsku - ročník 2010/2011 - startuje již dnes. Lhoteckému týmu přisoudil los hned na úvod zdatného soupeře - Žďár nad Orlicí. K tomu ještě na jeho hřišti. Zápas se odehraje v sobotu 7. srpna a výkop je tradičně v 17.00 hodin.
Měla to být generálka před mistrovskými zápasy, která mužstvu vleje patřičné sebevědomí. Jenže Lhota si v Rovni spíše uřízla ostudu. Srdnatě bojující domácí, hrající mistrovské zápasy o třídu níž, Lhotu porazili 3:2 a zaslouženě postupují do 3. kola Poháru.
Letní fotbalová přestávka je definitivně minulostí, v neděli 1. srpna se od 17 hodin lhotecký mančaft představí v prvním ostrém utkání. V rámci druhého kola Okresního poháru ČMFS zavítají svěřenci trenérů Hampla a Martince do Rovně.
Je to už rutinní záležitost každé letní fotbalové přestávky - posilování kádru, ale bohužel také odchody z něj. Ve Lhotě nedochází k nějakému velkému zemětřesení, přesto výbor klubu nezahálí a shání posily. A co je zatím "upečeno"?
Úspěšná sezona se ziskem 34 bodů a konečné 8. místo v tabulce Okresního přeboru si žádala také svoje úspěšné zakončení. A že bylo hodně důstojné, o tom by mohlo vyprávět třicet "Účastníků zájezdu" do kyjovské vinařské oblasti. Cílem lhoteckých fotbalistů a jejich manželek, přítelkyň, milenek a kamarádů byl vinný sklípek v Žeravicích U Žůrků.