Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Archiv

I Lhota cup 2015 je orámován spoustou zajímavých čísel. Po rozkliknutí se můžete pokochat statistikou všeho druhu, místy opravdu velmi zajímavou.
Zde najdete kompletní výsledkový servis Lhota cupu 2015. Více po rozkliknutí.
Parta čtyřicátníků doplněná o nejlepšího střelce turnaje Kamila Kaplana ovládla Lhota cup 2015. Zkušenosti na odchodu po loňském třetím místu letos vystoupaly na pomyslný trůn, ačkoliv ve skupině byly na pokraji vyřazení. Pak však ve vyřazovacích bojích ukázaly zkušenost a nakonec v penaltovém rozstřelu za vydatného deště a téměř za tmy skolily druhý Union Kostelec. Ten je tradičním účastníkem turnaje a letos se konečně dočkal úspěchu. Navíc ve svém středu měl dvě individuality, nejlepším gólmanem turnaje byl totiž vyhlášen Kuba Pápay a hráčem Michal Brandejs. Na třetím místě skončil tým Lajdáků, který se přihlásil do turnaje na poslední chvíli a pak mile překvapil. Věcnou cenu za 4. místo si vyhráli Mydliovci, kteří zaujali hlavně nekonečným penaltovým rozstřelem ve čtvrtfinále.  
Jedenadvacátý ročník turnaje v malé kopané Lhota cup 2015 byl rozlosován - více v menu vlevo Lhota cup, podmenu Lhota cup 2015. Vítěz vzejde z 16 příhlášených mužstev, která byla rozlosována do čtyř čtyřčlenných skupin. Z nich postoupí vždy dva nejlepší týmy a dále se bude pokračovat již klasickým KO systémem. Na losovacím ceremoniálu byl turnaj označen za malé EURO. 16 týmů, polovina ze skupin postoupí, druhá balí kufry. Každé další zaváhání znamená zklamání, každý další úspěch boj o medailové pozice. Je na co se těšit! P.S.: Opravdu začínáme v 9.00!!! A kolíkové kopačky nechte doma, hrajeme jen v lisovkách či turfách, sálovkách...
Závěr podzimu se nám hrubě nepovedl. Po debaklu ve Vamberku jsme předvedli ostudný výkon i na hřišti předposledního Meziříčí a zaslouženě si odvezli třígólový příděl. Lhoteckou popravu načal hned v 1. minutě Tomáš Havel, který nikým neatakován měl dost času přesně zamířit. Domácí aktivně napadali, běhali, obsazovali nás a to nám dělalo veliké problémy. K ohrožení jejich branky jsme se prakticky nedostali a naopak do poločasu jsme ještě jednou inkasovali, když si nešťastný vlastní gól vstřelil David Rešl. Po přestávce jsme záhy inkasovali potřetí, když Tomáš Havel přesně zamířil hlavou. Pak už to byla z naší strany pouze křečovitá snaha s výsledkem něco udělat. Domácí mohli několikrát zvýšit z brejků do naší otevřené obrany, a tak jsme byli rádi, když sudí Feichtinger naposledy zadul do píšťalky a ukončil tak náš zmar. Bylo to poprvé, co jsme na podzim v zápase nevstřelili ani branku. Škoda, výtečný půlrok jsme tímto utkáním lehce pokazili.
Poslední zápas podzimní části sehrajeme v neděli 8. listopadu na hřišti Českého Meziříčí. Výkop je již ve 14:00 hodin, odjezd ve 12:40 z Kostelecké Lhoty. Kdo nechce jet ze Lhoty, sraz v Meziříčí ve 13:15. 
Lhoteckým výpraskem skončil očekávaný duel ve Vamberku. Baníček na nás v úvodu zápasu vlétnul a brzy také brankou kanonýra Michala Šroma vedl. Když domácí dali v 25. minutě Nývltem na 2:0, bylo přítomným jasné, jakým směrem se zápas bude ubírat. Definitivní cestu Vamberku ke třem bodům pak ukázal svým spoluhráčům opět Šrom, jenž zlomil jakýkoliv náznak odporu Lhoty chvíli před přestávkou. 3:0 poločas, horší scénář se lhoteckým nezdál ani v nejčernějším snu. Ve druhé půli jsme se sice herně zvedli, ale domácí byli gólově při chuti a v 68. minutě dával Pavel Šponar už na 4:0. O dvě minuty později jsme alespoň kosmeticky snížili, po hrubce domácí obrany se prosadil Roman Svatoš. Definitivní podobu výsledku dal Michal Šrom, který zkompletoval svůj hattrick a ukázal nám, proč je nejlepším střelcem soutěže. Lhotečtí si tak nechali Vamberk přiblížit na dva body, avšak druhé místo po podzimu a exkrajské týmy pod námi je hodně nad plán. Příští neděli zajíždíme k předehrávce do Meziříčí a pak už ulehneme k dlouhatánskému zimnímu spánku. Rádi bychom druhou příčku udrželi, tak nás fanoušci pojeďte k poslední bitvě podzimu povzbudit. 
Mediální zájem jak o ligový zápas. Nejen, že jsme měli na zápase tradičního oddílového fotografa, ale tentokrát dorazil i kameraman a zachytil všech 5 gólů. Děkujeme Pavlovi Hejčlovi mladšímu za krásné záběry našich kombinačních akcí. Video je uloženo na youtube a rozkliknete si ho na odkazu níže. Jo a další fotky ze zápasu jsou na stránkách pana Reichla www.fotbalfoto.cz a z Orlického týdeníku mapoval naši výhru pan Šnajdr, jehož reportáž vyjde v dnešním (úterním) výtisku.
Na povinné vítězství bylo zaděláno od úvodních minut, kdy nejprve Jakubcovu přihrávku přetavil ve vedoucí gól Kuba Pápay a chvilku nato zvyšoval Roman Svatoš na 2:0. Do poločasu se sice brankostroj zadrhnul, ale po změně stran jsme opět pálili ostrými. Na 3:0 dával po přihrávce Michala Faltyse Milan Bulavcsják a o pár chvil později předvedl autor naší třetí branky parádní individuální akci, kdy naservíroval na zlatém podnose Petru Jakubcovi - 4:0. Kýženého bůra jsme dokonali 3 minuty před koncem, to se po centru Romana Svatoše prosadil Ondra Plocek a připsal si premiérovou branku ve lhoteckém týmu. Naše gólové akce snesly nejpřísnější měřítko a nutno říci, že jsme soupeře za 90 minut hry prakticky nepustili do vyložené šance. Zasloužená výhra a děkovačka s diváky, kterým se na domácím pažitu ukážeme zase až na jaře. Teď nás čeká zápas podzimu ve Vamberku.
Po exhibici se Slatinou nás čekal zápas na horké půdě v Petrovicích a i přes varování trenérů jsme první půli nezvládli a jen díky Pavlovi Hejčlovi odcházeli do kabin za vedení domácích "pouze" 1:0. Střelcem petrovických byl kdo jiný než Miroslav Rumpík. O poločase lhotečtí přeskupili sestavu a to se ukázalo pro zvrat zápasu jako klíčové. V 52. minutě pláchl po pravém křídle Petr Jakubec, naservíroval Davidu Rešlovi a ten bezpečně vsítil svůj 9. gól sezony - 1:1. Pak jsme sice ještě trošku polevili, ale závěrečná čtvrthodina patřila nám a definitivně jsme rozhodli o zisku tří bodů. V 76. minutě kličkoval ve vápně Petr Jakubec a nakonec se rozhodl pro přihrávku Kubovi Pápayovi, který ji přetavil ve vedoucí gól - 1:2. Definitivní pojistku pak přidal 3 minuty před koncem Michal Faltys, ke kterému se se štěstím odrazil míč napálený do tyče Jardou Filipem a stačilo jej pouze došťouchnout do branky - 1:3. Ač se mnoha lhoteckým hráčům příliš nedařilo, dokázali vůli po vítězství a nakonec zaslouženě dál stíhají suverénní Lukavici.
  1. Deštné  66:32 36
  2. Borohrádek 44:21 36
  3.  Rychnov B 51:27 31
  4. Černíkovice 42:26 29
  5. Doudleby 30:22 28
  6. Zdelov     39:28 26
  7. Častolovice 46:27   25
  8. Kostelec B 27:31 19
  9. Lukavice 33:31 16
10. Dobruška B 22:47 16
11. Albrechtice 23:33 11
12. Žďár n. Orl. 23:57 10
13. Kost. Lhota 22:44   7
14. Křivice 13:55   4
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one