Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: dan.faltys@seznam.cz, nebo mis.sha@seznam.cz
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Vypracované, vydřené, vydolované - takové jsou 3 body za vítězství s Rokytnicí

Kdo se těšil, že se bude opakovat přestřelka Lhoty s Rokytnicí z minulé sezony (7:4), musel být těžce zklamán. Tentokrát se hrál spíše průměrný fotbal s velkým množstvím nepřesností na obou stranách. Domácí dali o gól víc jak soupeř, a proto vyhráli. A dá se říct, že asi zaslouženě. Zvláště ve druhém poločase mohli soupeři nastřílet více branek. 

K. Lhota - Rokytnice 2:1

S cílem porazit soupeře ze suterénu tabulky a udržet tak druhou pozici za Dobruškou jsme vyrazili do boje. Jenže předsevzetí jsme pojali nějak vlažně a v 10. minutě prohrávali 0:1. To když hosté zahráli standardní situaci na zadní tyč, tam tečovali balon, Lohňa ho reflexivně vyrazil pouze vedle sebe a dobíhající Pavel Pelant nezadržitelně skóroval. Nicméně inkasovaný gól nás alespoň probudil a uvědomili jsme si, že sama se Rokytnice neporazí. Několik náznaků či průniků do vápna jsme měli, ale zatím bez gólového vyjádření. Až ve 30. minutě vlétl do "velkého čtverce" nebojácně Jirka Plocek a byl sražen. Sudí to viděli a pískal se pokutový kop. Ten zkušeně proměnil Milda Andrys - 1:1. Do přestávky jsme měli ještě jednu šanci, to si Petr Jakubec obešel dva obránce a levačkou mířil o fous vedle. Hosté se k ničemu vážnějšímu nedostali, maximálně po našich zbytečných chybách. Naštěstí jsme vlastní hrátky přestáli bez úhony a za nerozhodného stavu jsme se odebrali na poločasovou poradu.

Do druhé půle jsme vstoupili lépe než do té první. Po zranění a nuceném vystřídání Martina Václavíka se na svůj obvyklý post vrátil David Rešl a to naši hru pozvedlo. Ne že bychom byli nějak extra nebezpeční, ale spíše jsme soupeře k ničemu nepouštěli a trpělivě čekali na svoji šanci. Ta přišla zhruba v 65. minutě, kdy jsme vysunutým presinkem obrali soupeře o míč, D. Faltys vysunul Petra Jakubce do úniku a ten jej zakončil perfektně - 2:1. Nepříznivý vývoj zápasu se nám podařilo zvrátit a ve zbývajícím čase jsme se spíše zatáhli a těžili z rozházené obrany hostí, kteří s ubýhajícími minutami stále více otevírali vrátka. A tak měl možnost zvýšit naše vedení Jirka Plocek, ale místo střely volil kličku brankáři a ten mu ji nezbaštil. Pak jsme šli také 3 na jednoho, David Rešl přihrál do góla Petrovi Jakubcovi, ten jej vstřelil, ale bohužel z ofsajdového postavení. A do statistik se mohl zapsat i střídající Martin Kijonka, ale ani nadvakrát se mu nepodařilo rozvlnit síť. Rokytnice měla v závěru možnost k vyrovnání, ale naštěstí pro nás se její střelec z blízkosti netrefil mezi tři tyče. Závěr zápasu byl zbytečně emotivní, několik ostřejších zákroků bylo ohodnoceno žlutým kartónkem, ale to už na výsledek nemělo vliv. A tak jsme předzápasový cíl splnili a dále živíme naděje na první místo po podzimní části. Příští týden musíme zvládnout zápas v Javornici a pak přijdou silnější soupeři, s nimiž se ukáže, zda jsme v popředí oprávněně.

Fakta ze zápasu:

Branky: 10. min. Pavel Pelant - 0:1, 30. min. Miloš Andrys (z penalty) - 1:1, 65. min. Petr Jakubec - 2:1.

Rozhodčí: z okresu Ústí nad Orlicí, jména doplníme časem.

ŽK: 4:3. Poločas: 1:1. Diváci: 60.

Sestava Lhoty: Lohniský - M. Faltys, Andrle, Jelínek, Andrys - Rešl, Václavík (35. Filip), D. Faltys, Plocek - Chaloupka (75. Kijonka), Jakubec.

Hodnocení: "I když se divákům zápas příliš nelíbil, svůj náboj měl. Bylo to spíše bojovné utkání a také utkání dvou generací. Té starší na lhotecké straně a mladé na straně Rokytnice. Hosté nemají v kádru snad jediného třicátníka a právě větší zkušenost jim schází. Pro nás je jen škoda, že někteří hráči se potýkají se svalovými problémy a často musíme i během zápasu měnit posty. Teď je na trenérech, jak zvládnou situaci a jak dokáží mužstvo připravit na závěrečné mače, v nichž budeme bojovat o historický zápis do lhotecké kroniky."

 

22.03.2012 13:01:19
Daniel Faltys
  1. Javornice  111:23 75
  2. Přepychy 114:39 61
  3.  Deštné 83:49 59
  4. Lukavice 79:45 56
  5. Zdelov 75:45 43
  6. Borohrádek     73:54 43
  7. Černíkovice 64:65   40
  8. Žďár n. Orl. 50:76 30
  9. Křivice 40:55 30
10. Kostelec B 52:83 28
11. Kost. Lhota 32:57 27
12. Ohnišov 44:73  25
13. Rokytnice 38:119 16
14. Petrovice 32:104 13
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one