Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

V Rokytnici jsme prohráli gólem z poslední sekundy

Čtvrtou porážku v řadě si připsali lhotečtí fotbalisté o uplynulém víkendu. Přitom zápas na horách v Rokytnici pro nás začal velice slibně. Dostali jsme se do vedení a prvních 20 minut byli lepší. Jenže přišlo vyrovnání, otevřený fotbal ve druhé půli a zkáza v podobě gólu do naší sítě doslova v poslední vteřině utkání. Bohužel, Lhota se potápí na samé dno tabulky.

Rokytnice - Kost. Lhota 2:1

Utkání, které se hrálo na dosti hrbolatém terénu, začalo lépe pro Lhotu. Aktivní hra celého mužstva domácí evidentně zaskočila, a tak první čtvrthodinu srdce hostujících fanoušků plesalo. Radost v podobě vedoucí branky pak všem Lhotečákům dopřál Přéma Jelínek, který nechytatelnou hlavičkou zužitkoval rohový kop Jakubce - 0:1. Jenže vedení jakoby nás ukolébalo a hra se rázem přesunula na druhou polovinu hřiště. Přímý kop Homoláče ještě Pavel Hejčl vytlačil, ale na vlastní gól Luboše Hojného, který si nešťastně srazil centrovaný míč do brány, neměl nárok - 1:1. Domácí pak měli do poločasu ještě dvě dobré příležitosti, ale nedali. Ztrestat je mohl Tomáš Chaloupka, ale jeho lob ve vyložené pozici mířil notný kus vedle svatyně rokytnického gólmana.

Do druhého dějství jsme vstoupili stejně aktivně, jako do prvního. Měli jsme míč častěji na svých kopačkách a urputně dobývali defenzivu domácích. Nejblíže ke gólu měl střídající Dan Faltys, ale jeho pokus vytěsnil gólman na břevno. Když už to vypadalo, že je gól v síti Rokytnice otázkou času, vystrčili drápky i domácí a nejméně po dvou jejich brejcích nás zachránil gólman Hejčl. Prokřehlí diváci už pomalu opouštěli stadion s pocitem, že remíza je pro oba týmy spravedlivá. Jenže v posledním útoku zápasu nás domácí přečíslili, Michal Faltys nedokázal svého soka zastavit, ten nahrál ještě lépe postavenému Havlíčkovi a bylo to 2:1. Rozhodčí už po tomto gólu ani nedal další pokyn ke hře, a tak jsme utrpěli další, tentokrát hodně hořkou porážku.

Fakta ze zápasu

Branky: 17. Přemysl Jelínek - 0:1, 30. vlastní Luboš Hojný - 1:1. 90. Filip Havlíček - 2:1. Rozhodčí: Serbousek - Moravec, Dostálek. Diváci: 50. ŽK: 1:1.

Sestava Lhoty: Hejčl - Myšák Z., Andrle, Jelínek, Faltys M. - Hojný (46. Faltys D.), Rešl, Macháček, Jakubec - Žežule, Chaloupka.

Hodnocení: "Nehráli jsme až zas tak špatný fotbal, na rozdíl od předchozích zápasů. Ale chybělo nám lepší zakončení dobře rozjetých akcí. Stále se potýkáme s nízkou produktivitou v útoku, jsme druhý nejhůře střílející tým celého přeboru. Některé akce či zákroky jsou zvláště od mladších hráčů hodně naivní. Je potřeba dát hlavu vzhůru a pokusit se ještě nějaký ten bod vydolovat. Za výkon v Rokytnici lze pochválit Hejčla, Andrleho, Jelínka, Rešla a také částečně Jakubce, který snad nabírá dech do závěrečných kol."

14.11.2010 17:27:03
Daniel Faltys
  1. Deštné  0:0 0
  2. Borohrádek 0:0 0
  3.  Rychnov B 0:0 0
  4. Černíkovice 0:0 0
  5. Doudleby 0:0 0
  6. Zdelov     0:0 0
  7. Častolovice 0:0   0
  8. Kostelec B 0:0 0
  9. Lukavice 0:0 0
10. Dobruška B 0:0 0
11. Albrechtice 0:0 0
12. Žďár n. Orl. 0:0 0
13. Kost. Lhota 0:0 0
14. Petrovice 0:0 0
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one