S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
TFA s.r.o.
Chlenská uzenina

V Meziříčí jsme prohráli 3:0 a klesli na 4. místo

Závěr podzimu se nám hrubě nepovedl. Po debaklu ve Vamberku jsme předvedli ostudný výkon i na hřišti předposledního Meziříčí a zaslouženě si odvezli třígólový příděl. Lhoteckou popravu načal hned v 1. minutě Tomáš Havel, který nikým neatakován měl dost času přesně zamířit. Domácí aktivně napadali, běhali, obsazovali nás a to nám dělalo veliké problémy. K ohrožení jejich branky jsme se prakticky nedostali a naopak do poločasu jsme ještě jednou inkasovali, když si nešťastný vlastní gól vstřelil David Rešl. Po přestávce jsme záhy inkasovali potřetí, když Tomáš Havel přesně zamířil hlavou. Pak už to byla z naší strany pouze křečovitá snaha s výsledkem něco udělat. Domácí mohli několikrát zvýšit z brejků do naší otevřené obrany, a tak jsme byli rádi, když sudí Feichtinger naposledy zadul do píšťalky a ukončil tak náš zmar. Bylo to poprvé, co jsme na podzim v zápase nevstřelili ani branku. Škoda, výtečný půlrok jsme tímto utkáním lehce pokazili.

Fakta z utkání

Branky: 1. min. Tomáš Havel - 1:0, 34. min. David Rešl vlastní - 2:0, 49. min. Tomáš Havel - 3:0.

Rozhodčí: Jindřich Feichtinger - Milan Nosek, Jan Mervart.

ŽK: 3:1 (40. Jakub Rezek, 80. Aleš Kupka, 84. Jakub Tomášek - 44. Patrik Bažo). ČK: 0:0. Poločas: 2:0. Diváci: 117.

Sestava Lhoty: Hejčl - Hrubý, D. Faltys, Rešl, Bažo - Jakubec, Svatoš, Bulavcsják (46. O. Plocek), M. Faltys - Pápay (65. Janeček), Andrys.