Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Sváteční střelci zajistili tři body pro Lhotu

Poslední tým tabulky se ve Lhotě prezentoval sympatickým výkonem a vypadá to, že boj o záchranu bude ještě dramatický. Doudlebští sice měli v prvním poločase i trochu štěstí, neboť jsme si vypracovali dost stoprocentních šancí na vstřelení branek. Ale nakonec můžeme být rádi za těsné hubené vítězství, které bylo ve druhém poločase doslova ubojované. Góly za Lhotu stříleli sváteční střelci - v první půli hlavou Martin Kijonka, po změně stran se pak trefil Jirka Plocek.
Kost. Lhota - Doudleby B 2:1

Již před zápasem bylo celkem jasné, že se ve Lhotě nebude hrát oku lahodící fotbal. Hrbolaté hřiště, o záchranu bojující Doudleby a vědomí lhoteckých, že s posledním týmem se musí bodovat - to byly hlavní příčiny nedělní "holomajzny".

Do utkání trochu překvapivě vstoupili lépe hosté, ale ze svého platonického tlaku nic nevytěžili. Naopak to byla Lhota, která šla z ničeho nic do vedení. Parádní centr z přímého kopu vyslal do pokutového území Miloš Andrys a Martin Kijonka hlavou trknul přesně - 1:0. Lhotu vstřelený gól nakopnul a vzápětí mohly přijít další. David Rešl se proháčkoval až před před brankáře Hudouska, loboval ho, ale bohužel přehodil i branku za ním. Poté Jirka Plocek zakombinoval s Kubou Pápayem, probil se až do vápna, ale z výhodné pozice přestřelil. A největší šanci ke vstřelení branky měl Tomáš Chaloupka, který ale nedokázal dopravit míč do sítě ze dvou metrů. No a jak se ve fotbalové hantýrce říká, nedáš-dostaneš. Místo aby se do kabin odcházelo za stavu 4:0, bylo to 1:1. Lhotečtí si počínali nedůrazně ve vápně, toho využil Marcel Vidlička a nechytatelnou bombou pod břevno srovnal skóre.
Cíl druhého poločasu byl jasný. Vypracovat si další šance a vstřelit vítězný gól. To se povedlo zhruba v 65. minutě, kdy se Jirka Plocek dostal na pravé straně velkého vápna ke střele a pod padajícím gólmanem se štěstím skóroval - 2:1. Od této chvíle se však Lhota uchýlila k bránění těsného vedení a dá se říct, že ve výsledku se tato taktika vyplatila. Doudleby nás sice přitlačily, měly několik rohů, standardních situací, ale přesto nedokázaly míč dotlačit do branky. Ve vyhroceném závěru se tedy skóre nepohnulo, a tak konečné účtování zní: 3 body pro Lhotu a ztráta pouhých tří bodů na třetí místo tabulky.

Fakta ze zápasu:

Branky: 20. min. Martin Kijonka - 1:0, 40. min. Marcel Vidlička - 1:1, 65. min. Jiří Plocek - 2:1.
Rozhodčí: Miroslav Nedvídek - Miloš Kohoutek, Jaroslav Knapek.
ŽK: 1:3 (za Lhotu Miloš Andrys) ČK: 0:0. Diváci: 50.

Sestava Lhoty: Lohniský - M. Faltys, Andrle, D. Faltys, Andrys - Jiří Plocek, Rešl, Josef Plocek (70. Filip), Jakubec - Chaloupka, Kijonka (25. Pápay).

Hodnocení zápasu: "Povinné tři body zůstaly doma, což je dobře vzhledem k postavení v tabulce i vzhledem k tomu, že teď nás čekají dva silní soupeři. Předvedenou hrou jsme sice asi hrstku přítomných diváků nenadchli, ale někdy prostě účel světí prostředky. Na naši obranu však musíme uznat, že Doudleby jsou na jarní sezonu mnohem lépe připraveny než na podzim a jejich důrazná hra plná pohybu nám činila potíže. V jejich omlazeném týmu vynikal Luboš Hojný, který ještě minulou sezonu oblékal lhotecký dres. Příští týden čeká Lhotu utkání na domácí půdě, kdy přivítá ambiciozní Albrechtice. Na podzim jsme v parádním zápase zvítězili v Albrechticích 5:3, podobný výsledek by nás jistě potěšil i tentokrát." 
15.07.2012 16:15:34
Daniel Faltys
  1. Deštné  0:0 0
  2. Borohrádek 0:0 0
  3.  Rychnov B 0:0 0
  4. Černíkovice 0:0 0
  5. Doudleby 0:0 0
  6. Zdelov     0:0 0
  7. Častolovice 0:0   0
  8. Kostelec B 0:0 0
  9. Lukavice 0:0 0
10. Dobruška B 0:0 0
11. Albrechtice 0:0 0
12. Žďár n. Orl. 0:0 0
13. Kost. Lhota 0:0 0
14. Petrovice 0:0 0
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one