Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

OFS zkontumoval 6 utkání za neoprávněné starty hráčů

Necitlivé kontumace za neoprávněné starty (rozuměj nezaplacené členství ve FAČR) hráčů se výrazně podepsaly na čele tabulky naší soutěže. Ale nejen tam. Za administrativní chyby byly potrestány 3 oddíly. Nejvíce tratila Lípa- 6 bodů, která se přetahuje (pardon přetahovala) se Zdelovem o první místo. Lhota na disciplinárním řízení něco málo "vydělala", když jí DCK přiřkla dva body navíc za zápas v Černíkovicích (na hřišti skončil 3:3). I když jsme tedy o dva body bohatší, s postupem fotbalové asociace zásadně nesouhlasíme a považujeme to za absolutní znehodnocení soutěží. Bohužel, administrativa je v dnešní době nade vše. Více čtěte po rozkliknutí.
Zkontumováno bylo celkem 6 zápasů, a sice tyto:

Z 26. kola (první jarní) Černíkovice B : Lhota 0:3 (na hřišti 3:3), Lípa : Voděrady 0:3 (na hřišti 4:2) a Žďár : Křivice 0:3 (na hřišti 1:1).

Z 15. kola (druhé jarní) Černíkovice B : Voděrady 0:3 (na hřišti 0:1), Lípa : Křivice 0:3 (na hřišti 2:0) a Solnice : Žďár 3:0 (stejný výsledek jako na hřišti).

Z uvedeného vyplývá, že Lípa ztratila 6 bodů, po jednom pak Černíkovice B a Žďár. Naopak nejvíce se napakovaly Křivice, které na disciplinárním řízení vydělaly 5 bodů a rázem jsou třetí v tabulce. Tři body navrch získaly Voděrady a dva body Lhota. 

Po zimním odstoupení Přepych je to tak druhá nepříjemná machinace s tabulkou OP II. třídy. 


A za co že jsou oddíly vlastně trestány? 

V roce 2012 se vedení fotbalové asociace (FAČR) rozhodlo nastartovat projekt členství v asociaci. Ten spočívá především v tom, že soutěžních zápasů se mohou účastnit pouze členové asociace. A členství je samozřejmě podmíněno zaplacením členského příspěvku, který činí 200 Kč/člena. Za členství svých hráčů, ale i funkcionářů, trenérů atd. zodpovídá mateřský oddíl. Problémem číslo jedna jsou hostující hráči. Za ně by měl mít řádně zaplaceno mateřský oddíl, ale jak vidno, ne všude se tak děje. A pakliže si oddíl, jenž má hráče vypůjčeného na hostování, nepohlídá jeho zaplacení členského příspěvku, je na tom bit. FAČR dovedla k dokonalosti systém ještě termínem zaplacení členství, a tím byl 31. březen. Takže např. na první jarní kolo mohl mít hráč zaplaceno ještě z předchozí (loňské) registrace a mohl normálně hrát. Ale na druhé kolo, protože se již odehrálo v dubnu, zaplaceno neměl a hle, pokud to sekretáři jednotlivých oddílů nezaregistrovali, následovala kontumace zápasu za neoprávněný start hráče.
Tak jen doufejme, že se oddíly poučí, budou si databáze kontrolovat nejlépe před každým zápasem a také by bylo možná dobré, kdyby se termín další platby přesunul na začátek nového kalendářního roku, kdy je dlouhá zimní přestávka a spousta času do začátku jarní části sezony vše doladit.  
18.08.2014 17:23:10
Daniel Faltys
  1. Deštné  0:0 0
  2. Borohrádek 0:0 0
  3.  Rychnov B 0:0 0
  4. Černíkovice 0:0 0
  5. Doudleby 0:0 0
  6. Zdelov     0:0 0
  7. Častolovice 0:0   0
  8. Kostelec B 0:0 0
  9. Lukavice 0:0 0
10. Dobruška B 0:0 0
11. Albrechtice 0:0 0
12. Žďár n. Orl. 0:0 0
13. Kost. Lhota 0:0 0
14. Petrovice 0:0 0
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one