Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: dan.faltys@seznam.cz, nebo mis.sha@seznam.cz
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Nováček soutěže ve Lhotě neuspěl

Hned v úvodním kole OP II. třídy zavítal na lhotecké hřiště jeden z nováčků - Křivice. Lhotečtí příliš nevěděli, co mohou v takovém utkání čekat, a tak opatrným začátkem jakoby vyčkávali, co hosté předvedou. Nakonec se ale trochu "otrkali" a dokázali udržet tři body doma výsledkem 2:0. 
Přitom úvod utkání se vůbec nevyvíjel dobře, psala se třetí minuta, když se hostující útočník na brankové čáře prosmýkl okolo Přémy Jelínka a ten ho poslal k zemi. Pak se ale skvělým zákrokem blýskl KUBA PÁPAY a nařízenou penaltu zlikvidoval. Následovala zakřiknutá hra na naší polovině, přestože jsme míč po většinu času měli na svých kopačkách. A když jsme do žádné šance hosty nepustili, byla řada na nás. Ve středu hřiště si vzal balon Dan Faltys, následoval krásný záběh za obranu od nové posily lhoteckých Pavla Potužníka, který se po krásné přihrávce řítil sám na gólmana. Pokoušel se jej obstřelit, ale jeho pokus skončil na tyči. Poté už si pozornost vyžádala jen nešťastná situace, kdy se po centru do velkého vápna křivický gólman srazil s vlastním hráčem a upadl na zem s krvácejícím nosem. Jeho zranění bylo natolik vážné, že ho musela transportovat rychlá záchranná služba. Přejeme tedy touto cestou rychlé uzdravení. Ze strany herního vývoje se však již nic vážnějšího nestalo, a tak se odcházelo do kabin za bezbrankového stavu. 

To druhý poločas nabídl divákům jistě lepší podívanou. Lhotečtí se více přesunuli na půlku hostů a vytvořili si tlak. Z něho vyplynul rohový kop, který Miloš Andrys trochu přetáhl, na zadní tyči byl však připravený David Rešl, který krásně "namazal" míč na malé vápno, kde byl nejlépe postavený PŘÉMA JELÍNEK, a ten jej nekompromisně uklidil do sítě. Naše radost se vzápětí ještě zvětšila, to když Martin Václavík poslal krásný oblouček za obranu, kde si jej přebral nový muž na hřišti MARTIN KIJONKA a poslal balon zkušeně podél náhradního gólmana Křivic. Ještě zvýšit mohl pak i Pavel Potužník, který dostal skákavý míč do běhu, napálil ho levačkou z dálky, ale jeho pokus krásným zákrokem zlikvidoval strážce křivické svatyně. Poslední desetiminutovka už byla v poklidném tempu, přestože se hosté ještě snažili výsledek alespoň zkorigovat. To se jim naštěstí nepovedlo, a tak se mohou lhotečtí radovat z prvních tří bodů na domácí půdě. 

Fakta ze zápasu:

Branky: 65. min. Přéma Jelínek - 1:0, 75. min. Martin Kijonka - 2:0.
Rozhodčí: Špaček Ladislav, Špaček Ladislav ml., Nováček Jaroslav (laik)
ŽK: 0:4, ČK: 0:0, Diváci: 100.

Sestava Lhoty: Pápay - M.Faltys, Hrubý, Jelínek, Andrle - Plocek (80. Oberreiter), Rešl (70. Kijonka), D.Faltys, Andrys - Václavík (75. Filip), Potužník.

Hodnocení zápasu: "Lhota hrála hodně opatrně, trpělivě, všechny akce rozjížděla od obrany a přestože se v zadních řadách pár chybiček objevilo, nakonec tento styl hry přinesl kýžené ovoce. Nutno podotknout, že se všichni vzájemně podporovali a nedošlo k žádnému hádání, které tým vždy vyvede z koncentrace. Zápas to nebyl vůbec jednoduchý, neboť soupeř všechno dojížděl a spoustu útoků zastavoval ostrými zákroky, což není styl hry, který by nám vyhovoval. Následující 2 kola se utkáme s Rovní a Javornicí, kde to bude zřejmě něco podobného, a tak věřme, že se nám povede vybojovat další výhry. Nakonec bych chtěl připomenout, že se po více než půlroční pauze vrátil na hřiště Přéma Jelínek, který svůj návrat ozdobil úvodním gólem zápasu!!!
01.10.2012 22:38:28
mis.sha
  1. Javornice  111:23 75
  2. Přepychy 114:39 61
  3.  Deštné 83:49 59
  4. Lukavice 79:45 56
  5. Zdelov 75:45 43
  6. Borohrádek     73:54 43
  7. Černíkovice 64:65   40
  8. Žďár n. Orl. 50:76 30
  9. Křivice 40:55 30
10. Kostelec B 52:83 28
11. Kost. Lhota 32:57 27
12. Ohnišov 44:73  25
13. Rokytnice 38:119 16
14. Petrovice 32:104 13
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one