Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Lhota utopena ve vodě a poražena antifotbalem Křivic

Po vydatných deštích, které po celý víkend sužovaly lhotecké hřiště, byla v neděli hrací plocha na hraně regulérnosti. Ve spojitosti se zarputilým stylem soupeře se dalo očekávat, že bude mít Lhota problémy. A skutečně měla. Sice do utkání vstoupila sebevědomě, soupeře přehrávala a ujala se vedení po hlavičce kapitána Davida Rešla. Ale pak udělala dvě školácké chyby v rozehrávce, které Křivice potrestaly a ze srabu se ve zbylé hodině hry nedokázala dostat. Hostům perfektně zachytal gólman a v poslední minutě jinak výborný hlavní rozhodčí Vích odpustil penaltu za Sršňovu ruku. Lhota se, podobně jako např. ve Zdelově, nedokázala přes hustý obranný val prosadit, a tak prohrála 1:2.
Kost. Lhota - Křivice 1:2
 
Zápas začal na podmáčeném hřišti, ale v průběhu se hrací pole měnilo v jednu souvislou kaluž. Zpočátku, když se ještě dalo slušně kombinovat, byla Lhota pánem hry. Nepustila Křivice za polovinu a sama si vytvářela jednu střeleckou příležistost za druhou. A úvodní gól na sebe nenechal dlouho čekat. Po faulu na Víťu Hrubého zahrával z pravé strany přímý kop Vojta Kvasnička, našel Davida Rešla a ten tvrdou a přesně umístěnou hlavičkou rozvlnil síť - 1:0. Hosté nevěděli, kam dřív skočit a Lhota měla hru ve své moci. Ale bohužel sama se tak trošku vykolejila. Na těžkém terénu jsme zahráli skákavou malou domů, Lohňa ji nedokázal zkrotit a dotírající Lochman jej o balon obral a z ničeho nic vyrovnal - 1:1. Soupeř najednou zjistil, že když vysune presink, budeme mít problémy. A taky jsme měli. Místo toho, abychom využili roztáhnuté hřiště k rychlým výpadům, trápili jsme se s rozehrávkou v zadních řadách. A po jedné nepřesné přihrávce se Křivičtí vřítili do vápna a Jícha je poslal do vedení - 1:2. Přítomní diváci nechápali. Soupeř se dostal dvakrát do zakončení a byly z toho dva góly v naší síti. Za stavu 1:2 se odcházelo do kabin.

Po změně stran byli lhotečtí odhodlaní výsledek otočit ve svůj prospěch, ale silný déšť na začátku druhé půle proměnil hřiště v jednu velkou louži a to nahrávalo hostům, kteří se nerozpakovali odkopávat míče klidně bodlem do autu. Tímto antifotbalem nás naprosto eliminovali, a tak naše pokusy o dobytí jejich branky končily nezdarem. Všechny střely z dálky lapil bezchybný brankář, závary ve vápně jsme také nedokázali proměnit v gól. Nepomohlo ani trojí střídání, které provedli lhotečtí koučové v 65. minutě. Právě střídající Láďa Morávek měl asi největší šanci na vyrovnání, ale v 80. minutě zakončoval ve velmi dobré pozici vysoko nad. V poslední pětiminutovce jsme vrhli všechny síly do útoku, udělali závar ve vápně soupeře, ale ten vždy odolal. I při hlavičce Davida Rešla, kterou tygřím skokem gólman vytlačil na roh. A když nám nepřál ani sudí Vích, který asi jako jediný účastník utkání neviděl evidentní hraní rukou ve vápně v podání hostujícího stopera Sršně, odešli jsme ze zápasu poraženi.

Hosté vytěžili z minima maximum, druhou půli se již soustředili na udržení výsledku a lhotecká nátlaková hra bez nápadu nevedla k ničemu. Příští týden jedeme do Žďáru, kterému se na jaře moc nedaří. Tak snad tam napravíme zaváhání ze zápasu s Křivicemi. 

Fakta z utkání
 
Branky: 10. min. David Rešl - 1:0, 20. min. Jan Lochman - 1:1, 30. min. Pavel Jícha - 2:1.
Rozhodčí: Pavel Vích - Martin Provazník, Jiří Fišer.
ŽK: 1:3 (za Lhotu Svatoš). ČK: 0:0. Poločas: 1:2. Diváci: 70.

Sestava Lhoty: Lohniský - M. Faltys (65. Filip), Andrle, Hrubý, Bažo - Svatoš, Rešl, D. Faltys, Plocek (65. Morávek) - Jakubec, Kvasnička (65. Chaloupka).

 
18.08.2014 17:24:02
Daniel Faltys
  1. Deštné  0:0 0
  2. Borohrádek 0:0 0
  3.  Rychnov B 0:0 0
  4. Černíkovice 0:0 0
  5. Doudleby 0:0 0
  6. Zdelov     0:0 0
  7. Častolovice 0:0   0
  8. Kostelec B 0:0 0
  9. Lukavice 0:0 0
10. Dobruška B 0:0 0
11. Albrechtice 0:0 0
12. Žďár n. Orl. 0:0 0
13. Kost. Lhota 0:0 0
14. Petrovice 0:0 0
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one