Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Lhota prohrála s Častolovicemi o tři góly

Ani lhotečtí fotbalisté nedokázali zastavit rozjetou častolovickou mašinu. Hosté si na lhoteckém hřišti vybudovali hned v úvodu dvoubrankový náskok. Ten sice dokázal snížit na rozdíl jediné branky Dan Faltys, ale jinak měli hráči AFK hru pod kontrolou a v posledních deseti minutách zvýšili na konečných 1:4. Lhota opět (již počtvrté) doplatila na žalostnou koncovku. Z několika náznaků šancí či brejků jsme nedokázali nic vytěžit, a tak nás soupeř nakonec rozstřílel rozdílem třídy. 

K. Lhota - Častolovice 1:4

Diváci, kteří neviděli úvodní momenty derby mezi Lhotou a Častolovicemi, museli litovat. Prvních deset minut to vypadalo na pořádnou přestřelku. Již ve 3. minutě se favorizovaní hosté ujali vedení. Po naší levé straně dobře zakombinovali, nacentrovali do vápna a Kalousek uklidil míč do sítě - 0:1. Než se Lhota z prvotního šoku oklepala, prohrávala o dvě branky. Za šestnáctkou se zmocnil míče Tomáš Přikryl a nechytatelnou ránou do šibenice zvýšil na 0:2 pro Častolovice. Lhota se ale nepoložila a odpověď našla bleskurychle. Oberreiterův dlouhý pas hlavičkou prodloužil Jakubec a zcela osamocený Dan Faltys neměl problém snížit - 1:2. Poté se ale brankostroj zasekl a do poločasu se hrál průměrný fotbal. Na naší straně měl vyrovnání na kopačce Tom Žežule, ale Jedlička ho vychytal. Častolovice hrozily díky bleskurychlým kombinacím, ale naštěstí pro Lhotu žádné další šance v gól nepřetavily. A tak se do kabin odcházelo za stavu 1:2 pro favorita.

Po změně stran to chvíli vypadalo, že hosté jsou s výsledkem spokojeni a domácí nemají na vyrovnání patřičnou kvalitu v útočné fázi. Nicméně postupem času se Častolovice opět dostávaly do velkých šancí a především díky gólmanovi Pavlovi Hejčlovi držela Lhota naději na vyrovnání. Tu ovšem ztratila v 85. minutě, když Oberreiter zatáhl za záchrannou brzdu, ale bohužel již ve velkém vápně. Tudíž se pískal pokutový kop. K jeho exekuci se postavil neomylný střelec Míra Přikryl a pečetil vítězství hostí - 1:3. Čtvrtou branku Častolovic přidal v nastaveném čase Petr Mráz, který ukázkově přeloboval Pavla Hejčla ve lhotecké brance - 1:4.

Fakta z utkání

Branky: 3. min. Miroslav Kalousek - 0:1, 8. min. Tomáš Přikryl - 0:2, 10. min. Dan Faltys - 1:2, 85. min. Miroslav Přikryl (z penalty) - 1:3, 90. min. Petr Mráz - 1:4. Rozhodčí: Leimer - Serbousek, Dostálek. Diváci: 150.

Sestava Lhoty: Hejčl - M. Faltys, Oberreiter, Andrle, Andrys (65. Z. Myšák) - Jakubec ml., D. Faltys (80. Hrubý), Hojný, Potoček - Žežule, Václavík.

Hodnocení: "Prohra o tři góly je pro Lhotu celkem krutá a neodpovídá úplně obrazu dění na hřišti. Častolovice sice byly lepší, měly i více vyložených šancí a vítězství si plně zasloužily. Ale výsledek 1:2 by více vystihoval realitu. Lhota se nachází ve střelecké krizi, nedává víc jak gól za zápas a to proti takovému mužstvu, jakým jsou "Častolky", prostě nestačí. Zvlášť na domácím hřišti. Kromě dění na trávníku zaslouží pozornost i divácká kulisa - na utkání dorazilo okolo 150 fanoušků. Převážná většina příznivců okresní kopané přijela povzbudit Častolovice a vytvořila tak svým hráčům téměř domácí prostředí." 

19.10.2010 09:36:30
Daniel Faltys
  1. Deštné  0:0 0
  2. Borohrádek 0:0 0
  3.  Rychnov B 0:0 0
  4. Černíkovice 0:0 0
  5. Doudleby 0:0 0
  6. Zdelov     0:0 0
  7. Častolovice 0:0   0
  8. Kostelec B 0:0 0
  9. Lukavice 0:0 0
10. Dobruška B 0:0 0
11. Albrechtice 0:0 0
12. Žďár n. Orl. 0:0 0
13. Kost. Lhota 0:0 0
14. Petrovice 0:0 0
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one