Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Lhota dostala od Albrechtic lekci z gólové produktivity

Pokud si fanoušci ještě pamatovali podzimní zápas Albrechtic se Lhotou, který tehdy skončil 5:3 v náš prospěch, museli se vyloženě těšit na jarní odvetu. Ta sice nenabídla tolik branek, ale gólových šancí na obou stranách bylo znovu požehnaně. Albrechtice je zakončovaly s ledovým klidem, Lhota naopak nedotlačila míč do branky ani jednou. V první půli rozvlnili síť Šršeň s Hořínkem, po obrátce přidal pojistku opět kanonýr Hořínek. Konečný výsledek je pro Lhotu možná až příliš krutý, ale na to se fotbal nehraje.  
K. Lhota - Albrechtice 0:3

Na mokrém trávníku, který po celý zápas skrápěl jarní déšť, jsme začali lépe a jako první se dostali k zakončení. Leč branku jsme netrefili a poté přenechali iniciativu hostům. Nejprve vyzkoušel Pápayovu pozornost Sršeň, jeho nebezpečnou střelu Kuba vytáhl na tyč. V dalších chvílích zápasu se Albrechtice několikrát dostaly k našemu vápnu a posléze kopaly i několik rohů a standardek. Po jednom takovém špatně odvráceném míči se na zadní tyči ocitl zcela sám Ladislav Sršeň a hráč jeho kalibru ví, co v takové situaci dělat - rána pod břevno, 0:1. Poté se stal ústřední postavou duelu Martin Václavík, který nejprve pálil zpoza šestnáctky, kdy ho gólman vychytal. A následně se Martin prokličkoval do velkého čtverce, tam byl sražen, ale sudí Jindáček evidentní penaltu nepískal. A aby toho nebylo málo, na druhé straně ukázal svoje kvality albrechtický útočník Hořínek. Vzal si míč, obešel Michala Faltyse, postupoval po vápně a křížnou střelou umístěnou přesně k tyči zvýšil na 0:2. Takové bylo poločasové resumé.
V kabině si lhotečtí starší hráči vzali slovo, řekli jsme si, že zápas ještě není ztracen a že divákům musíme ukázat lepší fotbal. To se zčásti podařilo, naše hra měla o něco lepší parametry než v první půli. Nicméně na zvrat to nestačilo, naopak Albrechtice nám ukázaly, jak naložit s nabídnutým brejkem. Hořínek dostal míč ideálně před prázdnou branku a nemohl nedat - 0:3. Lhota sice nic nezabalila, hráči ze zadních řad se vysunuli kupředu a soupeře jsme v těchto chvílích přehrávali. Ten naopak mohl zvyšovat vedení z brejků, ale už ani jeden neproměnil. My jsme si vypracovali dvě, tři velmi dobré šance, dvakrát se v nich ocitl Martin Kijonka, ale svoje střelecké umění tentokrát neprokázal. Tváři v tvář gólmanovi se zjevil i střídající Radim Vondráček, ale v rozhodující chvíli si míč ukopl. A tak i když jsme měli šance na zkorigování výsledku, s konečným skóre jsme nepohnuli a ze hřiště odcházeli jak spráskaní psi. 

Fakta z utkání:

Branky: 15. min. Ladislav Sršeň - 0:1, 30. min. David Hořínek - 0:2, 60. min. David Hořínek - 0:3.
Rozhodčí: Milan Jindáček - Petr Serbousek, Tomáš Morong. 
ŽK: 3:2 (za Lhotu Martin Václavík, Daniel Faltys a Petr Jakubec). ČK: 0:0. Diváci: 60.

Sestava Lhoty: Pápay - M. Faltys, Andrle, D. Faltys, Andrys - Jakubec, Josef Plocek (70. Vondráček), Rešl, Jiří Plocek - Václavík (50. Filip), Kijonka. 

Hodnocení zápasu: "Lhotě zejména v první půli chyběla vůle poprat se s brzy nepříznivým vývojem utkání. Některým hráčům se zápas nevyvedl, bohužel pro Lhotu tito hráči bývají v jiných zápasech klíčovými osobnostmi. A tak možná proto jsme s Albrechticemi prohráli o třídu. Kádr hostů je prošpikovaný několika výbornými fotbalisty, kteří by se zřejmě neztratili ve vyšších soutěžích. Jde zejména o středopolaře Sršně, Duhu a Jaroše a útočníka Hořínka. Na pozici stopera hrál s přehledem Pavlas. I tak se ale dalo s Albrechticemi hrát lépe a nějaký ten bodík jsme mohli vybojovat. Takto můžeme na boj o medailové pozice pomalu zapomenout. Zvláště, když příští týden jedeme na půdu vedoucího celku tabulky. A již dnes víme, že se zápasu nezúčastní minimálně tři hráči základní jedenáctky týmu."
15.07.2012 16:16:24
Daniel Faltys
  1. Doudleby  20:11 16
  2. Borohrádek 16:7 16
  3.  Častolovice 17:10 16
  4. Zdelov 24:14 13
  5. Rychnov B 19:9 11
  6. Deštné     18:9 9
  7. Lukavice 9:10   9
  8. Černíkovice 20:13 8
  9. Albrechtice 9:14 8
10. Kostelec B 9:9 7
11. Kost. Lhota 12:18 6
12. Žďár n. Orl. 9:22 3
13. Petrovice 5:21 1
14. Dobruška B 10:30 0
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one