Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: dan.faltys@seznam.cz, nebo mis.sha@seznam.cz
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Exkluzivní rozhovor s Davidem Rešlem

V anketě na našich stránkách jste se Vy - příznivci TJ Sokol Kostelecká Lhota sami podíleli na tom, zda přibudou nově i rozhovory s hráči. A protože jste se už zajisté nemohli dočkat, přinášíme Vám první z nich.
David Rešl - rozhovor.jpg
Davide, před sezonou 2010/2011 jsi přišel za vedením lhoteckého fotbalu s tím, že si chceš "kopnout za béčko," nyní jsi ústřední postavou A týmu, co na to říkáš? 

"Je to fajn, já jsem nehrál velký fotbal víc jak deset let, takže mi to chybělo. Ale nevěděl jsem, jak mi to půjde. Tenkrát jsem se poznal s Láďou Makaloušem, který říkal, že sem chodí hrát za béčko. Takže jsem si řekl, že si půjdu zkusit do Lhoty zatrénovat, případně jestli se podaří objevit registrace (smích), tak že bych si "kopnul" za to béčko, protože jsem vůbec nepřemýšlel o nějaké vyšší soutěži."


V minulé sezoně jsi byl nejlepším střelcem Lhoty a výrazně ses tak podílel na jejím konečném umístění na sedmé příčce OP - pro Lhotu po dlouhé době velký úspěch, co to znamená pro tebe? 

"Pro mě to znamená, že je škoda, že nestřílejí jiní kluci góly. Já jsem nikdy nebyl koncový hráč, nikdy jsem moc gólů nedával. V mládí (teď je Davidovi 35 let - pozn. red.) jsem hrával spíše defenzivního hráče, takže to pro mě bylo překvapení. Vůbec jsem netušil, že budu i dávat góly. První zápas, když jsem dal gól, tak jsem z toho měl radost, všichni jsme se opili (velký smích), dlouho jsme na to vzpomínali. Pak jsem se ale celý podzim netrefil, takže jsem si říkal - to bylo štěstí začátečníka, teď už přišla ta realita. Ale na jaře to začalo padat. To bylo samozřejmě dobře, byly to důležité góly."


Jsi ve Lhotě teprve druhou sezonu a několikrát jsi už měl na ruce kapitánskou pásku. Těší tě důvěra trenérů?

"To mě překvapilo. Poprvé jsem si myslel, že je to hlavně kvůli té flašce rumu (velký smích) (tzv. zápisné, první gól, poprvé kapitán, neproměněná penalta apod. = flaška rumu - pozn. red.), ale pak jsem dostal důvěru podruhé, potřetí. Teď už ani nevím, kolikrát to bylo, když Jarda nemohl (tradiční kapitán Pavlíček - pozn. red.). Těší mě, že kluci a trenér ve mně mají důvěru, že na ně působím důvěryhodným dojmem."


Pravidelně se na hřišti objevuješ na postu středního záložníka, střílíš branky, spoluhráči navíc kvitují tvoji poctivou defenzivu. Vypadá to, že ti "středopolař" sedl na míru?
"Jo, mě to tam baví, je to hodně pohybu a hlavně se potkám s míčem, pokud se zrovna nehraje taková překopávaná jako v posledním pohárovém zápase v Rokytnici (smích). Paradoxem je, že jsem střed v mládí nikdy nehrál, nastupoval jsem spíše v obraně."


Jak vidíš právě rozehranou sezonu 2011/2012 pro Lhotu jako mančaft a pro sebe jako jednotlivce?

"Po třech zápasech se těžko hodnotí, ale máme 6 bodů, důležité bylo poslední vítězství v Doudlebách. Teď se uvidí, jak se nám povede s těžšími soupeři (následující kolo Albrechtice, poté Dobruška B - pozn. red.), jestli s nimi dokážeme udržet krok a udělat nějaké body. A pro sebe (chvíli přemýšlí), já se cítím dobře. Čekal jsem trochu tvrdší letní přípravu (smích), zdálo se mi to trochu vlažnější, ale nemůžeme se přetěžovat, při těch dovolených a při těch vedrech (velký smích)."


A teď trochu z jiného soudku. Jak jsi spokojen s kolektivem, který se sešel ve lhoteckém mužstvu, zapadl jsi do něj rychle, nebo ses musel chvíli "rozkoukávat?"

"To ne, ta parta je výborná. To mi právě sedí, je legrace, dokonce i při zápasech, takže to je fajn. Na Penaltě točí dobré pivo (smích), to mi taky sedí. Ale já myslím, že mě kluci vzali, dokonce mě zvou i na "grilovačky," což je pro mě velká čest, moc si toho vážním - a pak mě z toho vždycky bolí druhý den hlava (smích). Baví mě sem chodit i na tréninky, právě kvůli té partě a té legraci, co okolo toho je."


Je něco, co bys chtěl závěrem vzkázat trenérům, spoluhráčům nebo fanouškům Lhoty?

"Tak fanoušky zvu hlavně na fotbal, ať se přijdou podívat, především na domácí zápasy. No a týmu přeji, aby se mu v této sezoně dařilo, abychom uhráli nějaké dobré výsledky a hlavně abychom měli z fotbalu dobrý pocit."
Děkujeme Davidu Rešlovi za obětovaný čas pro poskytnutí rozhovoru.
17.10.2011 15:23:27
mis.sha
  1. Javornice  111:23 75
  2. Přepychy 114:39 61
  3.  Deštné 83:49 59
  4. Lukavice 79:45 56
  5. Zdelov 75:45 43
  6. Borohrádek     73:54 43
  7. Černíkovice 64:65   40
  8. Žďár n. Orl. 50:76 30
  9. Křivice 40:55 30
10. Kostelec B 52:83 28
11. Kost. Lhota 32:57 27
12. Ohnišov 44:73  25
13. Rokytnice 38:119 16
14. Petrovice 32:104 13
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one