Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: dan.faltys@seznam.cz, nebo mis.sha@seznam.cz
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Dopady uplynulé sezony na Okresní přebor příští - 2013/2014

Díky reorganizaci krajských soutěží, zvláště pak I.B tříd, dochází k velkému zemětřesení i v naší soutěži - OP II. třídy. Tou největší změnou je počet účastníků, který se po mnoha a mnoha letech mění. Na OFS se rozhodli, že v Okresním přeboru bude letos startovat pouze 13 týmů, nikoliv 14, jak tomu bylo po léta předešlá. Znamená to tedy, že v průběhu sezony budeme mít jeden víkend volný a do meruny si tak nekopneme 14 dní. Jak to je s obsazením soutěže jednotlivými mužstvy čtěte níže.
Do I.B třídy, která bude mít po svém rozšíření úroveň spíše lepšího okresního přeboru, postoupily z našeho okresu hned 3 týmy. Jako vítěz soutěže rychnovské béčko. Druhý Baník Vamberk, který využil rozšiřování I.B tříd. Ale postupují i třetí Albrechtice, které byly osloveny z důvodu nezájmu ostatních týmů z jiných okresů o krajskou I.B třídu. Tím pádem OP II. třídy na Rychnovsku opustily 3 týmy postupující, ale také jeden sestupují do trojky - FC Roveň.

Z III. třídy po právu postoupila Rokytnice jako vítěz soutěže a druhý tým Kostelec B. Další týmy na nejvyšších příčkách postup odmítaly, a tak se do dvojky hrnou 6. Černíkovice B a dokonce 7. Voděrady, které ještě předloni brázdily "pralesní ligu". Jejich kvalitní práce s mládeží a založení béčka svědčí o tom, že klub je stabilizovaný a jako tradiční účastník OP II. třídy si chce soutěž po letech opět vyzkoušet.

Tři týmy postoupily, jeden spadl, místo nich postoupily 4 týmy z trojky. Zdálo by se, že vše je v naprostém pořádku a OP II. třídy bude v novém ročníku kopat 14 týmů. Jenže ouha. Doudleby B se po minulé nepříliš vydařené sezoně rozhodly dobrovolně soutěž opustit a budou hrát III. třídu. Takže konečný počet v dvojce je tedy 13 týmů. A nyní pro pořádek výčet všech.

Tradiční (loňští) účastníci: SK Solnice, Lípa n. Orl., Žďár n. Orl., Petrovice, Kostelecká Lhota, Javornice, Přepychy B, Zdelov, Křivice

Nováčci: Kostelec B, Rokytnice, Černíkovice B, Voděrady

Názor lhotecké redakce na změny a možný vývoj soutěže: Soutěž opustily 3 týmy, s nimiž jsme dohromady udělali 1 bod za remízu v Rychnově. Takže pro nás jedině plus :-) Všechny se před sezonou netajily přáním postoupit, takže vše dopadlo nakonec tak, jak mělo. Všem třem přejeme hodně zdaru ve vyšší soutěži. Padající Roveň se po historicky první sezoně v OP II. třídy pakuje opět tam, kde je její tradiční místo - tedy do trojky.

Radost ve Lhotě máme z postupu kosteleckého béčka, opět budou k vidění derby, na něž se přijde podívat přes 100 diváků. I postup Rokytnice kvitujeme, mají tam hezké hřiště a do nejvyšší okresní soutěže toto horské městečko jistě patří. O postupu dalších dvou týmů se bude dlouho povídat, ale když mají zájem hrát vyšší soutěž a ti před nimi ne, tak proč to dále pitvat. Nakonec Černíkovice jsou blízko a mají tam krásný areál, Voděrady nejsou o moc dál a s novým hřištěm a mladými kluky v kádru svým způsobem také do toho okresu patří.

A jak by se mohla soutěž vyvíjet? Tipujeme, že prim bude hrát Solnice. Vyšší příčky bude okupovat i Lípa, která se z nepovedeného jara otřepe. Za těmito týmy budou hrát Zdelov, Žďár, Petrovice, Křivice a doufáme, že i my. Okolo středu tabulky to bude namačkané a těžko říci, kdo jak bude sbírat body. Překvapením by mohlo být vyšší umístění kosteleckého béčka, kde je situace stabilizovaná a hráčský kádr drží pospolu. Nejnižší příčky nikomu nepřejeme, navíc těžko odhadovat, kdo by na ně mohl klesnout. Otázkou bude forma a připravenost Černíkovic a Voděrad, které zřejmě nejvíc pocítí rozdíly mezi dvojkou a trojkou. Růžová nebude asi ani situace v Přepychách, kde áčko spadlo a hráčů tam nemají zrovna mnoho. Velkou neznámou bude Rokytnice, která z části obměnila hráčský kádr a po roce se opět vrací tam, kde je její místo. Může se vést na vítězné vlně, ale také může opět pocítit, že dvojka je o něčem jiném. A co se týče posledního klubu, o němž jsme se nevyjádřili - Javornice. Tam nikdo nikdy neví. Zřejmě nebudou mít problém se záchranou, neboť ve svém specifickém domácím prostředí s trávníkem alá Slavoj Houslice urvou dostatečný počet bodů. 
 


21.08.2013 21:17:55
Daniel Faltys
  1. Javornice  111:23 75
  2. Přepychy 114:39 61
  3.  Deštné 83:49 59
  4. Lukavice 79:45 56
  5. Zdelov 75:45 43
  6. Borohrádek     73:54 43
  7. Černíkovice 64:65   40
  8. Žďár n. Orl. 50:76 30
  9. Křivice 40:55 30
10. Kostelec B 52:83 28
11. Kost. Lhota 32:57 27
12. Ohnišov 44:73  25
13. Rokytnice 38:119 16
14. Petrovice 32:104 13
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one