Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Dobruška poprvé ztratila! Čisté konto Lukáše Lohniského = 3 body pro Lhotu

Na hřiště do Kostelecké Lhoty přijel v neděli dosud neporažený soupeř - Dobruška "B". Jenže psychicky silné mužstvo domácích bylo pořádně nastartované. Minulý týden uštědřili taktéž první porážku Albrechticím, a tak to bylo na sebevědomí hráčů hodně znát.  
Kostelecká Lhota - Dobruška "B" 2:0

I když utkání ve Lhotě nezačínalo zrovna vesele - minutou ticha k uctění památky třech hokejových mistrů světa - nakonec měli lhotečtí hoši pořádný důvod k radosti. První poločas se Dobruška silně opřela do ofenzivy a donutila lhotecké hráče hrát na jejich polovině. Hosté se často dostávali po krajích hřiště do našich obranných řad, neboť naši záložníci si museli zvyknout na věkový rozdíl jedné generace. Lhotecká obrana tak byla pořádně zaměstnaná, svůj úkol však plnila na jedničku. Většina šancí hostujícího celku končila na hranici "šestnáctky" a nikterak vážněji neohrozila Lukáše Lohniského. Pouze dvě malé domů ho zřejmě pořádně vystrašily, ale ani ty gólem neskončily. To naopak lhotečtí byli ti, kdo udeřili. Martin Kijonka se z postu útočníka výborně vrátil do hloubi hřiště, vybojoval míč, nahrál na střed Davidu Rešlovi, ten se zkušeně uvolnil a poslal míč na levačku Dana Faltyse. Ani on se však neukvapil, krásnou klikou do středu hřiště zamotal hlavu obránci a pohodlně uklidil míč do branky - 1:0. Do konce poločasu zbývaly dvě minutky, a tak se hosté na protiútok již nezmohli. 
O poločasové pauze jsme si řekli, že musíme hru zklidnit a více podržet balon. To se nám ve druhém poločase taky dařilo. Měli jsme více ze hry a přestože máme podstatně starší tým než Dobruška, hýřili jsme aktivitou spíše my. Nejprve se dostal do zakončení Petr Jakubec, to když napálil dlouhý míč z halv voleje rovnou na bránu dobrušského gólmana. Ten však stačil jeho ránu vytěsnit na roh. Zanedlouho jsme se však projevili gólově. Druhý přírůstek zaznamenal jako vždy agilní David Rešl. Na hranici ofsajdu vykombinoval míč s Petrem Jakubcem a rozvlnil síť hostí - 2:0. To se psala zhruba 75. minuta utkání. Lhotečtí však nadále zodpovědně bránili a nepustili hosty do žádného zakončení, se kterým by si Lukáš Lohniský neporadil. A tak jsme opět dokázali nemožné a přemohli nepřemoženého. Můžeme se tak pyšnit třetí příčkou v tabulce, kde nám jen o skóre uniká vedení OP. 


Fakta ze zápasu:

Branky: 43. minuta Daniel Faltys - 1:0, 75. minuta David Rešl - 2:0. Rozhodčí: Urbánek Ladislav - Slezák Václav, Nosek Milan. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 1:0. 

Sestava Lhoty: Lohniský - M. Faltys, Pavlíček, Jelínek, Andrys (80. Janeček) - Plocek, D. Faltys, Rešl, Filip - Kijonka (65. Hrubý), Jakubec. 

Hodnocení redakce: "Opět musíme vyzdvihnout velice zodpovědný přístup k zápasu. I když se první půli tolik nedařilo, povedlo se nám hru zklidnit a hrát "náš fotbal". Přestože oproti kanonádě v Albrechticích padly "pouze" dvě branky, divák musel odcházet spokojen. Popasovali jsme se i s rozbláceným trávníkem a přesto se snažili hrát kombinační hru. Bylo vidět sebevědomí, s jakým jsme do zápasu nastoupili a každou situaci naplno odmakali. Nutno poděkovat hráčům B týmu, kteří naskočili do zápasu za zraněné, či z jiných důvodů absentující hráče. Svoji úlohu beze zbytku splnili. Doufejme, že se Lhotě povede i nadále tak skvěle, jako doposud. Vždyť je to krása, když si po takovém zápase můžeme zakřičet "húúúúúúúúúúúúú"."   
17.10.2011 15:24:56
mis.sha
  1. Deštné  0:0 0
  2. Borohrádek 0:0 0
  3.  Rychnov B 0:0 0
  4. Černíkovice 0:0 0
  5. Doudleby 0:0 0
  6. Zdelov     0:0 0
  7. Častolovice 0:0   0
  8. Kostelec B 0:0 0
  9. Lukavice 0:0 0
10. Dobruška B 0:0 0
11. Albrechtice 0:0 0
12. Žďár n. Orl. 0:0 0
13. Kost. Lhota 0:0 0
14. Petrovice 0:0 0
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one