Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: dan.faltys@seznam.cz, nebo mis.sha@seznam.cz
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

David Rešl nasázel Voděradům čtyři góly...

...a Lhota v divokém zápase vyhrála 7:3. Diváci, kteří našli v nedělním chladném podvečeru cestu na lhotecké hřiště, rozhodně nelitovali. Vždyť ve zbylých 4 zápasech soutěže padlo 7 branek dohromady. Ve Lhotě jich bylo k vidění rovných 10 a převážná většina patřila do kategorie parádních. O tom, že se s góly nebude šetřit, rozhodla první pětiminutovka, kdy byl stav zápasu 1:1. Po dvaceti minutách to bylo 2:2 a poločas vyhráli domácí 3:2. Druhá půle již byla v režii lhoteckých, kteří na běhavý tým z Voděrad vyzráli zkušeností. Na konečném zúčtování se nejvíce podílel David Rešl, který coby defenzivní záložník rozvlnil síť soupeře čtyřikrát!!! Takový kousek prý ve Lhotě nepamatuje ani předseda a to že se o místní fotbal už nějaký ten rok zajímá.
Kost. Lhota - Voděrady 7:3

Hosté vstoupili do zápasu velmi aktivně a hned z první naší chyby v rozehrávce se radovali. Nebyla odehraná snad ani minuta, když Martin Stříhavka napálil z 20 metrů míč pod břevno a Adamčiak, který zaskakoval za Lohňu, musel lovit míč ze sítě - 0:1. Pro Lhotu to byla studená sprcha na úvod, avšak nikoliv na dlouho. Zhruba po pěti minutách rozehrál přímý kop Miloš Andrys na Víťu Hrubého a ten přízemní střelou z pravé strany překvapil Vaněčka v brance Voděrad - 1:1. Ti, kteří přišli na zápas o pět minut později, neviděli dva pěkné fotbalové momenty. Avšak nutno jedním dechem dodat, že postupem času jich přibývalo. Například v desáté minutě, kdy Dan Faltys vybojoval uprostřed hřiště míč, vyslal na zteč na pravé straně nabíhajícího Jirku Plocka, ten zacentroval a David Rešl zahájil svůj brankostroj gólem hlavičkou - 2:1. Lhota tak během deseti minut otočila skóre, ale ze svého vedení se netěšila příliš dlouho. V minutě dvacáté totiž z rohu velkého vápna napřáhl zkušený útočník Voděrad Standa Holoubek a podobně jako Stříhavkova střela i tato skončila až v síti - 2:2. Ani voděradští se však neradovali z vyrovnání dlouho. To když se ve skrumáži nejlépe orientoval lhotecký kapitán David Rešl a po pečlivém rozmýšlení trefil skulinku mezi obránci a brankářem - 3:2. Pět gólů za 25 minut, to bylo nedělní menu ve Lhotě. Do poločasu se pak ani na jedné straně neurodilo, i když zvláště Lhota měla další šance. A vstřelila gól, který nebyl pro těsný ofsajd uznán. Jedinou kaňkou na první půli tak bylo zranění voděradského brankáře Vaška Vaněčka, který musel být střídán pro bolest v koleně. Tímto přejeme Vencovi brzké uzdravení.
Do druhé půle už hosté nevstoupili tak dobře, jako do té první a Lhota postupně přebírala iniciativu. Svůj tlak zúročila v 55. minutě, kdy si na zadní tyči počkal na Andrysův roh David Rešl a zkompletoval svůj hattrick - 4:2. Na jeho vstřelení mu stačilo 45 minut! I nadále pak Lhota produkovala ofenzivní fotbal a v 60. minutě zvyšovala již na 5:2. To se ve vápně individuálně prosadil Petr Jakubec a i když svou slabší levačkou vystřelil, že by míč na cestě do brány nafouknul pumpičkou, hostující gólman byl krátký. Lhotecké tempo po tomto gólu výrazně opadlo a voděradští neházeli flintu do žita. Na rozdíl dvou branek snížili dvacet minut před koncem Stanislavem Holoubkem - 5:3. Avšak Lhota rozhodně neponechala nic náhodě a v závěru definitivně rozhodla. Nejprve pelášil přes půl hřiště sám na brankáře Petr Jakubec, udělal mu kličku a ten jej podrazil. Následovala penalta a kupodivu jen žlutá karta. Z penalty dával na 6:3 sám postižený Jakubec. A konečný účet uzavřel tři minutky před koncem David Rešl, který tentokrát vyzkoušel zakončení levou nohou a i to dopadlo výborně - 7:3. 
Voděrady tak nakonec odjely s debaklem, i když v prvním poločase to vypadalo na vyrovnaný zápas. Po přestávce však Lhota, podobně jako ve Zdelově, začala více kombinovat a svého soupeře nakonec převálcovala. Jak již bylo zmíněno výše, do kroniky se nesmazatelně zapsal David Rešl, jehož kousek bude velmi těžké vyrovnat. Natož pak překonat. A sám autor po zápase prozradil, že 4 góly v jednom zápase nikdy nevstřelil. 

Fakta z utkání

Branky: 1. min. Martin Stříhavka - 0:1, 5. min. Víťa Hrubý - 1:1, 10. min. David Rešl - 2:1, 20. min. Stanislav Holoubek - 2:2, 25. min. David Rešl - 3:2, 55. min. David Rešl - 4:2, 60. min. Petr Jakubec - 5:2, 70. min. Stanislav Holoubek - 5:3, 85. min. Petr Jakubec (z penalty) - 6:3, 87. min. David Rešl - 7:3.
Rozhodčí: Václav Slezák - Jaroslav Knapek, Jaroslav Nováček.
ŽK: 1:2 (za Lhotu Petr Jakubec). ČK: 0:0. Poločas: 3:2. Diváci: 80.

Sestava Lhoty: Adamčiak - Hrubý, Andrle, Andrys (70. Pavlíček), Bažo (46. Filip) - Plocek, D. Faltys, Rešl, M. Faltys - Jakubec, Kvasnička.

Hodnocení utkání: "Soupeř má svůj tým postavený vesměs z mladých běhavých hráčů, které zezadu řídí stoper Mrázek a vepředu střílí góly Standa Holoubek. A v první půli byly Voděrady nepříjemným sokem. Ve druhé se však ukázala zkušenost lhoteckého mužstva. Je pravdou, že střelecká exploze Davida Rešla se asi nebude opakovat každý zápas. Ale i tak jsme ještě spoustu dalších šancí nevyužili a naše vysoké vítězství bylo zasloužené. Kromě Davida Rešla podal ještě hodně dobrý výkon Petr Jakubec a až do svého zranění byl vzadu platný svým důrazem Miloš Andrys. Zbytek týmu však také zaslouží pochvalu. Zvláště za brankové hody a ofenzivní manévry, na které diváci rádi chodí. Tak se těšme za 14 dní, to přijedou do Lhoty Křivice."

 
18.08.2014 17:23:28
Daniel Faltys
  1. Javornice  111:23 75
  2. Přepychy 114:39 61
  3.  Deštné 83:49 59
  4. Lukavice 79:45 56
  5. Zdelov 75:45 43
  6. Borohrádek     73:54 43
  7. Černíkovice 64:65   40
  8. Žďár n. Orl. 50:76 30
  9. Křivice 40:55 30
10. Kostelec B 52:83 28
11. Kost. Lhota 32:57 27
12. Ohnišov 44:73  25
13. Rokytnice 38:119 16
14. Petrovice 32:104 13
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one