Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Černíkovice jsme v poháru rozstříleli 5:0

V prvním soutěžním zápase nového ročníku jsme na domácím pažitu přivítali Černíkovice B. Jednalo se o pohárové utkání, které ukázalo, že jsme na novou sezonu slušně připraveni. V tropickém počasí jsme se brzy ujali dvoubrankového vedení a soupeř poté rezignoval. Nakonec jsme zvítězili přesvědčivě 5:0 a potěšili tak hrstku fanoušků, kteří vážili návštěvu zápasu místo pobytu někde u bazénu. V dalším kole Poháru OFS se představíme v Kostelci ve středu 21. srpna. Na prestižní derby se těšíme už teď.
K. Lhota - Černíkovice B 5:0

Od úvodního hvizdu rozhodčího Vícha jsme diktovali tempo hry a byli více u míče než soupeř. Optickou převahu jsme poprvé zužitkovali v 15. minutě. Petr Jakubec vlétl do vápna a tam byl faulován. Píšťalka sudího se rozezvučela a znamenala jediné - pokutový kop. Milda Andrys potvrdil, že penalty jsou jeho oblíbenou disciplínou a poslal nás do vedení - 1:0. Hru jsme poté zklidnili, nehrnuli se tolik dopředu a vyčkávali, jak soupeř zareaguje. Kromě jedné ošemetné situace, kterou vyřešil odkopem na roh Patrik Bažo, nereagoval vůbec. Naopak to byli lhotečtí, kdo měnil skóre zápasu. Do odraženého míče po rohovém kopu se opřel Víťa Hrubý a z dobrých 25 metrů rozvlnil síť za soupeřovým gólmanem podruhé. 2:0. A když si chvíli na to vyměnil míč David Rešl s Milošem Andrysem, probil se do šestnáctky, tam obešel dva soupeře a pod víko zavěsil, přestal soupeř definitivně klást odpor. 

Po změně stran jsme navíc brzy zvýšili na 4:0, když Oberreiterův odkop znamenal geniální asistenci Petru Jakubcovi, který se nečekaně ocitl tváří v tvář gólmanovi a míč poslal přesně tam, kam měl. Následně jsme vystřídali několik hráčů, prostor dostali i kluci z béčka a zápas se dohrával v tempu odpovídajícímu počasí a průběžnému výsledku. Ale když se domácí příznivci přeci jen začali dožadovat bůra, museli jsme zapnout. Na pravé straně hřiště nastartoval Petr Jakubec, dostal dlouhý míč a hostující obrana se dívala pouze na jeho záda. Petr ještě nezištně přihrál před prázdnou branku Tomáši Chaloupkovi a ten kdyby nedal, musel by pověsit kopačky na hřebík - 5:0. 

Proti Černíkovicím jsme se prosadili směrem dopředu, vzadu udrželi nulu a psychicky povzbudili před náročným prvním kolem v Petrovicích. Na "Černíkách" je znát, že do naší soutěže postoupily až z 6. místa III. třídy a pokud nebudou svůj kádr nějak posilovat hráči áčka, budou mít plné nohy práce, aby se vyhnuly záchranářským pracím.

Fakta z utkání:

Branky: 15. min. Miloš Andrys (z penalty), 25. min. Víťa Hrubý, 35. min. David Rešl, 50. min. Petr Jakubec, 80. min. Tomáš Chaloupka.
Rozhodčí: Pavel Vích - Miroslav Jedlinský, Rudolf Moravec.
ŽK: 0:1. ČK: 0:0. Diváci: 40. Poločas: 3:0.

Sestava Lhoty: Hejčl - Hrubý, Oberreiter (70. Janeček), D. Faltys, Bažo - Jakubec, Rešl, Andrys, Plocek (55. Morávek) - Kijonka (46. Filip), Dostál (60. Chaloupka)
13.10.2013 17:37:15
Daniel Faltys
  1. Deštné  0:0 0
  2. Borohrádek 0:0 0
  3.  Rychnov B 0:0 0
  4. Černíkovice 0:0 0
  5. Doudleby 0:0 0
  6. Zdelov     0:0 0
  7. Častolovice 0:0   0
  8. Kostelec B 0:0 0
  9. Lukavice 0:0 0
10. Dobruška B 0:0 0
11. Albrechtice 0:0 0
12. Žďár n. Orl. 0:0 0
13. Kost. Lhota 0:0 0
14. Petrovice 0:0 0
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one