S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: daniel.faltys@gmail.com, nebo michal.faltys@gmail.com
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
TFA s.r.o.
Chlenská uzenina

Béčko přímý souboj o předposlední místo nezvládlo

S cílem neprohrát odjížděla lhotecká juniorka na zápas do Dobrého. Soupeř totiž před zápasem okupoval poslední příčku tabulky a ztrácel na nás dva body. Stanovený cíl se však naplnit nepodařilo a po prohře 2:1 jsme svého soka na posledním místě tabulky IV. třídy vystřídali my. Do konce soutěže však ještě zbývají dvě kola, takže není nic ztraceno. Hoši, musíte o to předposlední místo zabojovat!

DOBRÉ "B" - K. LHOTA "B" 2:1

Trenér Houserek měl před zápasem zamotanou hlavu, neboť mu vypadli tři hráči ze základní sestavy. Gólman Brandejs se z neznámých důvodů nedostavil, obránci Málek a Janeček absentovali kvůli pracovnímu vytížení. A tak do branky nastoupil opět D. Faltys a do obrany se musel stáhnout kovaný tvůrce hry Víťa Hrubý.

Od začátku se hrál na mokrém pažitu svižný fotbal, na to že se utkal poslední s předposledním i celkem koukatelný. První poločas přinesl dvě branky. Nejprve domácí skórovali po rohovém kopu, kdy si nejvýše vyskočil Kletečka a hlavičkou otevřel skóre - 1:0. Za 10 minut ale vyrovnal Radim Vondráček, který si zpracoval dlouhou přihrávku a ránou k tyči nedal domácímu brankáři šanci - 1:1.

Po změně jsme začali špatně, hra neměla spád, přesnost přihrávek se vytratila. A tak nás Dobré dostalo pod tlak a vcelku zaslouženě ho vyjádřilo i gólově. Přesným angličanem se trefil P. Arnošt - 2:1. Poté jsme zvýšili iniciativu, byli o mnoho lepší než domácí, ale šance Pavla Šráma či další ošemetné situace gólem neskončily. A tak jsme po 90 minutách boje odcházeli poraženi, přestože jsme nesehráli špatný zápas a na bod rozhodně měli. Chtělo to jen zpřesnit finální fázi či nedostat dva hloupé góly, které vyplynuly z hrubých individuálních chyb.

Fakta z utkání:

Branky: 25. minuta Kletečka Václav - 1:0, 35. minuta Vondráček Radim - 1:1, 55. minuta Arnošt Pavel - 2:1. Rozhodčí: Dostálek. Diváci: 50.

Sestava Lhoty: D. Faltys - Makalouš, Hrubý, Červinka, Filip - Kršiak (70. L. Faltys), Macháček, Šrám, Jakubec st. - Kaplan (65. Vrba), Vondráček (75. Nováček)