Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: dan.faltys@seznam.cz, nebo mis.sha@seznam.cz
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Archiv

Stylový nástup měla Lhota do jarní části sezony. Ve Žďáru se představila v nových slušivých dresech a do zápasu vtrhla jako uragán. Už ve 2. minutě poslal lhotecké do vedení Miloš Andrys. Tento gól pak určil ráz první půle, kdy Lhota pozorně bránila a domácí nebyli schopni vyrovnat. Ve druhé půli se hra opticky vyrovnala a definitivní rozhodnutí zápasu přišlo v 59. minutě. Na levé straně hřiště se ukázkově uvolnil Michal Faltys, nacentroval na Honzu Voltra a kanonýr takového kalibru už věděl, kam hlavou umístit míč - 0:2. Lhotečtí tak v zápase o šest bodů uspěli a jarní záchranářská mise byla úspěšně započata. Povedenou sobotu pak hráči zakončili na společné zabíjačce. Příští kolo nás čeká lídr soutěže, hrát se bude na umělé trávě v Rychnově. Překvapíme rozjetou Javornici? 
Pro hráče i fanoušky přinášíme kompletní rozlosování jarní sezony (v příloze v PDF formátu). Případné změny termínů už jsou nyní pouze na dohodě klubů. Hráčům připomínáme hlavně termín - sobota 9. června, kdy bude hrát "A" i "B" tým obě domácí utkání a po nich bude rozlučka se sezonou. Tak si tento termín v předstihu zaškrtněte v kalendáři.
Poslední klání zimního turnaje v Černíkovicích jsme s účastníkem I.B třídy Častolovicemi prohráli po divokém průběhu 4:7. Podle slov předsedy klubu Luboše Faltyse, který byl na utkání osobně přítomen, se hrál otevřený fotbal z obou stran a ještě spoustu dalších šancí hráči obou týmů neproměnili. Za Lhotu se trefovali David Rešl, Roman Svatoš, Michal Faltys a premiérově také Honza Voltr, který nastoupil v nestárnoucím útočném tandemu s Mildou Andrysem. Lhota nastoupila v této sestavě: Hejčl - Filip, Rejchrt, Jošt, Štěpán - Svatoš, O. Plocek, Rešl, Faltys - Voltr, M. Andrys. Střídali Adamčiak, Pilný, Janeček a Hejčl ml. 
Se čtvrtým týmem OP III. třídy na Pardubicku Jaroslaví jsme sehráli dobrý zápas a výsledkem je 7 branek v síti soupeře. Ten přijel k zápasu značně nekompletní, dokonce někteří naši hráči doplnili jejich řady, aby se mohlo hrát 11 na 11. Střelecky se za nás prosadilo hned 6 hráčů, což je určitě povzbuzením pro jejich sebevědomí. Lhota nastoupila v sestavě: Vavřinec - Janeček, M. Andrys, Rejchrt, Štěpán - Filip, Jošt, Rešl, Svatoš - O. Plocek, Briesel. Postupně do zápasu zasáhli: Hejčl, Hejčl ml., Vondráček, L. Andrys, Adamčiak a Voltr.
I přestože jsme herně sehráli s Borohrádkem obstojné utkání, příliš veliká touha vyrovnat stav 2:3 nakonec vedla k vysoké porážce 2:6. Zápas se hrál v arktických podmínkách při minus 10 stupních, a tak nejdůležitější bude, aby z něj všichni hráči vyvázli bez zranění a nemoci. Za Lhotu se trefili Michal Faltys a Patrik Briesel. Nastoupili jsme v sestavě: Vavřinec - Filip, Voltr, Janeček, Štěpán - Faltys, Hejčl ml., Rešl, Z. Myšák - Briesel, Pilný. Do zápasu ještě zasáhli J. Plocek a Hejčl st. 
Druhý zápas zimního poháru na umělé trávě v Černíkovicích nám výsledkově hrubě nevyšel, když jsme od 5. celku královéhradecké I.B třídy Solnice inkasovali 1:10. K výsledku asi netřeba psát další komentář, soupeř byl prostě a jednoduše lepší. Za Lhotu zaznamenal čestný úspěch kapitán David Rešl. Nastoupili jsme v sestavě: Hejčl - Z. Myšák, Oberreiter, Janeček, Vondráček - Pápay, Jošt, Rešl, Svatoš - Voltr, Vrba. Střídali: M. Andrys, J. Plocek, Briesel, Rejchrt, Adamčiak.
První ze série pěti zápasů v rámci Zimního turnaje na umělé trávě v Černíkovicích jsme s domácími fotbalisty těsně prohráli. Konečný výsledek zní 2:1 pro Černíkovice, za nás vstřelil gól Jaroslav Filip. Lhota nastoupila v sestavě: Adamčiak - Z. Myšák, Rejchrt, Janeček, M. Andrys - Svatoš, Rešl, Jošt, Filip - Vondráček, Briesel. Postupně střídali Pavlíček a Andrle.
Do zimního turnaje na umělé trávě v Černíkovicích vstoupíme v neděli 11.2. zápasem proti domácímu týmu. Úvodní výkop je naplánován hodinu po poledni - ve 13.00 hodin. Sobotní trénink ve Lhotě od 15.00 hodin se neruší, bude připraven hlavně pro hráče "B" týmu, ale i dobrovolně pro hráče "A" týmu.
Zimní příprava lhoteckých fotbalistů nabírá na obrátkách, momentálně je v plánu trénink v sobotu 27.1. od 15:00 hodin na hřišti v Kostelecké Lhotě a v úterý 30.1. od 17:30 hodin na umělé trávě ve Vamberku za Sokolovnou. Letos se zúčastníme také zimního turnaje v Černíkovicích, jehož rozpis naleznete po kliknutí na odkaz.
Jak informoval trenér Míra Žežule na facebooku, první trénink zimní přípravy proběhne již před výroční schůzí. Je naplánován na sobotu 13. ledna od 16.00 hodin. Boty na výběh sebou.
  1. Javornice  111:23 75
  2. Přepychy 114:39 61
  3.  Deštné 83:49 59
  4. Lukavice 79:45 56
  5. Zdelov 75:45 43
  6. Borohrádek     73:54 43
  7. Černíkovice 64:65   40
  8. Žďár n. Orl. 50:76 30
  9. Křivice 40:55 30
10. Kostelec B 52:83 28
11. Kost. Lhota 32:57 27
12. Ohnišov 44:73  25
13. Rokytnice 38:119 16
14. Petrovice 32:104 13
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one