Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: dan.faltys@seznam.cz, nebo mis.sha@seznam.cz
Barvy a laky Hostivař
BAL Hostivař.jpg
Autoškola podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png
T.F.A. alfa s.r.o.
49810219_.gif

oficiální stránky fotbalového klubu

Kompletní výsledkový servis Lhota cupu 2013

Zde najdete úplně všechny výsledky zápasů 19. ročníku Lhota cupu s letopočtem 2013. Více po rozkliknutí.

Skupina "A"

Čoginovy děti - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 0:0, - TRN Kostelecká Lhota 3:1, - Hřbitov Vamberk 1:0, - Murphys Kostelec 2:0, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - TRN Kostelecká Lhota 0:0, - Hřbitov Vamberk 2:1, - Murphys Kostelec 3:0, TRN Kostelecká Lhota - Hřbitov Vamberk 3:1, - Murphys bar 3:2, Hřbitov Vamberk - Murphys bar 5:0

Tabulka
1. Čoginovy děti  3 1 0 6:1 9b.
2. FC Spartak Rychnov 2 2 0 5:1 8b.
3. TRN Kost. Lhota 2 1 1 7:6 7b.
4. Hřbitov Vamberk 1 0 3 7:6 3b.
5. Murphys Kostelec 0 0 4 2:13 0b.

Skupina "B"

Union Kostelec - Lubošovy děti 1:0, - Nenahraditelný nuly 1:2, - Krásní a nezkrotní 4:1, Lubošovy děti - Nenahraditelný nuly 2:1, - Krásní a nezkrotní 4:0, Nenahraditelný nuly - Krásní a nezkrotní 2:2.

Tabulka
1. Union Kostelec  2 0 1 6:3 6b.
2. Lubošovy děti 2 0 1 6:2 6b.
3. Nenahraditelný nuly 1 1 1 5:5 4b.
4. Krásní a nezkrotní 0 1 2 3:10 1b.





Skupina "C"

Velešov Doudleby - Kolenáři 1:0, - Kapitáni z Rychnovska 1:0, - Invaze hrdinů 2:2, Kolenáři - Kapitáni z Rychnovska 3:1, - Invaze hrdinů 4:1, Kapitáni z Rychnovska - Invaze hrdinů 3:0.

Tabulka
1. Velešov Doudleby  2 1 0 4:2 7b.
2. Kolenáři 2 0 1 7:3 6b.
3. Kapitáni z Rychnovska 1 0 2 4:4 3b.
4. Invaze hrdinů 0 1 2 3:9 1b.





Čtvrtfinále

Union Kostelec - TRN Kostelecká Lhota 0:1, Velešov Doudleby - Nenahraditelný nuly 0:0 (3:1 na penalty), Čoginovy děti - Kolenáři 0:0 (3:4 na penalty), FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - Lubošovy děti 2:1.

 

Semifinále

TRN Kostelecká Lhota - Kolenáři 5:0, Velešov Doudleby - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 0:1.

 

O 3. místo 

Kolenáři - Velešov Doudleby 0:0 (4:2 na penalty).

 

FINÁLE

TRN Kostelecká Lhota - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 0:2.

07.04.2014 23:49:23
Daniel Faltys
  1. Javornice  59:13 41
  2. Přepychy 57:10 37
  3.  Deštné 43:24 34
  4. Zdelov 44:23 28
  5. Lukavice 42:37 25
  6. Černíkovice     30:32 22
  7. Borohrádek 37:35   21
  8. Ohnišov 28:27 18
  9. Křivice 28:34 18
10. Kostelec B 26:40 14
11. Žďár n. Orl. 27:49 12
12. Kost. Lhota 12:33  10
13. Rokytnice 20:52 10
14. Petrovice 12:56 4
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one