Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: dan.faltys@seznam.cz, nebo mis.sha@seznam.cz
Barvy a laky Hostivař
BAL Hostivař.jpg
Autoškola podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png
T.F.A. alfa s.r.o.
49810219_.gif

oficiální stránky fotbalového klubu

Kompletní výsledkový servis Lhota cupu 2010

Skupina "A"

Mladý pušky - Invaze hrdinů 1:0, - Ludvíkovci 2:0, - Hosako kosako 1:0, - Tepláková souprava 1:0, - Dědkovy akvabely 3:0. Invaze hrdinů - Ludvíkovci 0:0, - Hosako kosako 1:1, - Tepláková souprava 2:0, - Dědkovy akvabely 2:0. Ludvíkovci - Hosako kosako 2:0, - Tepláková souprava 1:2, - Dědkovy akvabely 3:0. Hosako kosako - Tepláková souprava 2:0, - Dědkovy akvabely 2:0. Tepláková souprava - Dědkovy akvabely 1:1.

Tabulka skupiny "A"

1.

Mladý pušky

5

0

0

8:0

15

2.

Invaze hrdinů

2

2

1

5:2

8

3.

Ludvíkovci

2

1

2

6:4

7

4.

Hosako kosako

2

1

2

5:4

7

5.

Tepláková souprava

1

1

3

3:7

4

6.

Dědkovy akvabely

0

1

4

1:11

1

 

Skupina "B"

Dušani 97 - Čege-mege 3:0, - Nenahraditelný nuly 3:1, - Best off 4:0, - Granáti 4:0, - Aloisovi svěřenci 5:0. Čege-mege - Nenahraditelný nuly 0:0, - Best off 2:0, - Granáti 3:0, - Aloisovi svěřenci 2:0. Nenahraditelný nuly - Best off 1:0, - Granáti 2:0, - Aloisovi svěřenci 0:0. Best off - Granáti 1:0, - Aloisovi svěřenci 2:0. Granáti - Aloisovi svěřenci 2:1.

Tabulka skupiny "B"

1.

Dušani 97               

5

0

0

19:1

15

2.

Čege-mege             

3

1

1

7:3

10

3.

Nenahraditelný nuly 

2

2

1

4:3

8

4.

Best off                    

2

0

3

3:7

6

5.

Granáti 

1

0

4

2:11

3

6.

Aloisovi svěřenci      

0

1

4

1:11

1

 

Skupina "C"

D.N.O. - Kule dej si doprava 1:0, - Les charlos 1:1, - FC THC Koldín 1:3, - Union Kostelec 2:1. Kule dej si doprava - Les charlos 2:0, - FC THC Koldín 1:0, - Union Kostelec 1:1. Les charlos - FC THC Koldín 2:0, - Union Kostelec 3:2. FC THC Koldín - Union Kostelec 1:0.

 

Tabulka skupiny "C"

1.

D.N.O.

2

1

1

5:5

7

2.

Kule dej si doprava

2

1

1

4:2

7

3.

Les charlos

2

1

1

6:5

7

4.

FC THC Koldín

2

0

2

4:4

6

5.

Union Kostelec

0

1

3

4:7

1

 

 

Skupina „D"

 

Bílí andělé - Rum-uni 0:0, - Divoký kecky 3:0, - Rozzuřený hlemýžď Přepychy 2:1, - Citroni 2:0. Rum-uni - Divoký kecky 1:1, - Rozzuřený hlemýžď Přepychy 2:0, - Citroni 2:1. Divoký kecky - Rozzuřený hlemýžď Přepychy 1:1, - Citroni 1:0. Rozzuřený hlemýžď Přepychy - Citroni 4:1.

Tabulka skupiny "D"

1.

Bílí andělé

3

1

0

7:1

10

2.

Rum-uni   

2

2

0

5:2

8

3.

Divoký kecky

1

2

1

3:5

5

4.

Rozzuřený hlemýžď Přepychy

1

1

2

6:6

4

5.

Citroni 

0

0

4

2:9

0

 

 

Čtvrtfinále:

Mladý pušky - Rum-uni 0:0  (4:2 na penalty), Bílí andělé - Invaze hrdinů 5:0, Čege-mege - D.N.O. 8:0, Dušani 97 - Kule dej si doprava 2:0.

 

Semifinále:

Dušani 97 - Mladý pušky 1:0, Bílí andělé - Čege-mege 3:0.

 

O 3. místo:

Čege-mege - Mladý pušky 4:1.

 

Finále:

Dušani 97 - Bílí andělé 1:0. 

 

18.07.2012 15:33:29
mis.sha
  1. Javornice  49:8 30
  2. Přepychy 28:8 25
  3.  Deštné 29:17 23
  4. Zdelov 30:19 21
  5. Lukavice 28:23 19
  6. Křivice     22:17 15
  7. Borohrádek 23:24   15
  8. Černíkovice 19:22 15
  9. Ohnišov 20:23 12
10. Žďár n. Orl. 20:29 12
11. Kostelec B 20:28 11
12. Kost. Lhota 8:23  7
13. Rokytnice 10:36 4
14. Petrovice 8:37 4
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one