Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
TFA s.r.o.
Chlenská uzenina

Na Lukavici jsme nestačili a dostali u nich bůro

Lukavice je letos v podobném laufu, v jakém byla před 3-4 lety Lhota. Nikdo před sezonou nepředpokládal, že by mohla hrát takhle vysoko, nicméně nyní je horkým kandidátem na konečné třetí místo. Lhotečtí hned v úvodu pocítili sílu soupeře. Již v 15. minutě měli lukavičtí výhodu pokutového kopu, Lukáši Trejtnarovi však Marek Vavřinec bravurním zákrokem zabránil ve skórování. O 7 minut později poprvé uděřil démon David Boško. Z levé strany hřiště předložil ideálně Lukáši Noskovi a ten se trefil přesně na bližší tyč - 1:0. Ve 33. minutě si nejlepší kanonýr soutěže David Boško připsal letošní jubilejní 30. zásah, to se prosadil hlavičkou po rohu - 2:0. Vzápětí lhotečtí snížili, když z hezké individuální akce Petra Jakubce profitoval Roman Svatoš - 2:1. Jenže hned po změně stran domácí opět odskočili na rozdíl dvou branek, to se ve vápně nejlépe zorientoval Pavel Drašnar - 3:1. Naši demolici pak dokončili David Boško hlavičkou na 4:1 a nejhezčí kombinační akci zápasu zakončoval v 66. minutě Stanislav Bartoš - 5:1. Zbylých 25 minut se dohrávalo v poklidu, z naší strany stojí za zmínku pumelice Radka Štěpána do břevna. Lukavice v momentální fazoně byla zcela nad naše síly, reputaci si zkusíme napravit příští sobotu v domácím zápase s Ohnišovem.

Fakta z utkání

Branky: 22. min. Lukáš Nosek - 1:0, 33. min. David Boško - 2:0, 40. min. Roman Svatoš - 2:1, 47. min. Pavel Drašnar - 3:1, 61. min. David Boško - 4:1, 66. min. Stanislav Bartoš - 5:1.

Rozhodčí: Lukáš Steklík - Jaroslav Knapek, Miroslav Filip.

ŽK: 3:3 (16. Pavel Drašnar, 45. Roman Pross, 56. Jakub Tlapák - 14. Miloš Andrys, 35. Petr Jakubec, 60. Pavel Hejčl ml.). ČK: 0:0. Poločas: 2:1. Diváci: 85.

Sestava Lhoty: Vavřinec - Štěpán, Andrys (71. Andrle), Tobiška, Briesel (65. Janeček) - Jakubec (79. Pilný), Rešl, O. Plocek, Svatoš (53. Jošt) - Filip (46. Hejčl ml.), Voltr.