Autoškola podorlicko Jiří Myšák
T.F.A. alfa s.r.o.

Konečně! Lhota poprvé zabodovala na domácím hřišti

Na čtvrtý pokus to vyšlo. Po předchozích nezdarech na vlastním pažitu jsme konečně zabrali a po výhře na penalty bereme z derby s kosteleckým béčkem 2 body. V první půli dominoval náš městský rival, jehož mladý kádr dělal našim hráčům problémy svým pohybem a důrazem. Ze své převahy vytěžil jeden gól, když se na pravé straně ukázkově uvolnil Jirka Ježek a střelou na zadní tyč rozvlnil síť - 0:1. Lhota však vlétla do druhého poločasu stylově a hned po třech minutách vyrovnala. Přímý kop Miloše Andryse se odrazil k Romanu Svatošovi a ten poloodkrytou branku musel trefit - 1:1. Jenže netrvalo ani deset minut a kostelečtí opět vedli. Centr z levé strany zakončil patnáctiletý Dan Cvejn hlavou jako ostřílený kanonýr - 1:2. Lhotečtí však nesložili zbraně a v 63. minutě vyrovnali. Agilní Pavel Hejčl, jenž přišel na hřiště až do druhé půle, si našel ve vápně míč a nekompromisně zavěsil - 2:2. Zápas pak dospěl k penaltám a v nich vynikli lhotečtí střelci a hlavně brankář Marek Vavřinec, který soupeři hned tři zneškodnil. Za zmínku určitě stojí, že ve lhoteckém áčku si odbyl svoji premiéru Lukáš Andrys, jenž teprve nedávno oslavil patnácté narozeniny.

Fakta z utkání

Branky: 17. min. Jiří Ježek - 0:1, 48. min. Roman Svatoš - 1:1, 56. min. Daniel Cvejn - 1:2, 63. min. Pavel Hejčl ml. - 2:2.

Penalty za Lhotu proměnili: Roman Svatoš, David Rešl a Patrik Briesel.

Rozhodčí: Ladislav Špaček ml. - Ladislav Špaček, Miroslav Jedlinský.

ŽK: 1:3 (17. Roman Svatoš - 21. Jan Vilímek, 53. Josef Čihák, 76. Lukáš Krupka). ČK: 0:0. Poločas: 0:1. Diváci: 100.

Sestava Lhoty: Vavřinec - Briesel, Andrle, Rešl, M. Andrys (80. Z. Myšák) - J. Plocek (67. L. Andrys), Jošt, O. Plocek, Kopsa (57. Filip) - Pápay (46. Hejčl ml.), Svatoš.