Autoškola podorlicko Jiří Myšák
T.F.A. alfa s.r.o.

Čekání na výhru skončilo, v 9. kole se poprvé radujeme!

Osm zápasů si lhotečtí fotbalisté protrpěli, aby si na devátý pokus mohli konečně zazpívat vítězný pokřik. Stalo se tak v neděli v Petrovicích, které podobně jako my zažívají nebývale smutný podzim. A také to tak v první půli na hřišti vypadalo. Lhota byla sice opticky lepší, ale gólově se ne a ne prosadit. Nezvládl to ani David Rešl, který po centru Petra Jakubce hlavičkoval z malého vápna nad. Až po změně stran se lhotečtí fandové dočkali. Na dobře zahraný přímý kop od Miloše Andryse si naskočil Patrik Briesel a hlavičkou míč nekompromisně uklidil do sítě - 0:1. Petrovičtí se ještě ani nestihli oklepat a už to bylo dokonce 0:2! Michal Faltys prostrčil míč do ulice Adamu Joštovi a ten už si sám před brankářem věděl rady. Na malou chvilku pak Lhotu znejistil Miroslav Lukášek, který ukázkově přehodil Kubu Pápaye, jenž v průběhu zápasu musel v brance nahradit zraněného Pavla Hejčla. Ale o tom, že si připíšeme první výhru za 3 body, definitivně rozhodl Adam Jošt. Jeho trestný kop propadl chumlem hráčů až za brankovou čáru - 1:3. Hoši, jen tak dál! Příští zápas přivítáme Lukavici a ta teď schytala debakl od Deštné. Pojďme vyhrát i na domácí půdě!

Fakta z utkání

Branky: 55. min. Patrik Briesel - 0:1, 57. min. Adam Jošt - 0:2, 80. min. Miroslav Lukášek - 1:2, 83. min. Adam Jošt - 1:3.

Rozhodčí: Miloš Hrubý - Leonard Horský, Miroslav Broulík.

ŽK: 2:1 (81. Jaroslav Maršík, 85. Petr Křížek - 22. David Rešl). ČK: 0:0. Poločas: 0:0. Diváci: 50.

Sestava Lhoty: Hejčl (29. Pápay) - Briesel, Andrle, Tobiška, M. Andrys (73. J. Plocek) - Jošt, O. Plocek (67. Filip), Rešl, Svatoš - Jakubec (88. Hejčl ml.), M. Faltys (83. L. Andrys)