Autoškola podorlicko Jiří Myšák
T.F.A. alfa s.r.o.

Borohrádku stačily dvě povedené standardky

V nedělním pošmourném podvečeru se v plné nahotě ukázalo, kde Lhotu nejvíce tlačí bota. Na hřišti Borohrádku, který do vzájemného střetnutí získal jen o bod víc jak my, jsme si prakticky nevytvořili vyloženou gólovou příležitost. Přitom domácí nás celkem nechali hrát a rozhodně nepřipomínali tým, který se v minulosti vždy snažil svého soupeře přestřílet. Borohrádeckým však stačilo k plnému bodovému zisku sehrát dvě standardní situace. Při té první si na rohový kop na zadní tyči počíhal Pavel Matějus a naservíroval Jakubu Čermákovi takovou lahůdku, že ji prostě musel dopravit do sítě - 1:0. A o osm minut později se Jakub Čermák prosadil ještě jednou, když se trefil po dlouhém autu ve skrumáži ve velkém vápně. To bylo ještě vše v první půli. Ve druhé jsme měli držení míče tak 70:30, ale bohužel pro nás na tuto statistiku se fotbal nehraje. Okolo soupeřova vápna chodíme jak okolo horké kaše, a tak těch pár propagačních střel z dálky Jan Nývlt v pohodě zneškodnil a my vlastně mohli být rádi, že domácí ani jeden ze svých nadějných brejků neproměnili. Za týden máme v derby kostelecké béčko, kterému to také v poslední době moc nelepí. Zvedneme se proti tradičnímu městskému rivalovi?

Fakta z utkání

Branky: 24. min. Jakub Čermák - 1:0, 32. min. Jakub Čermák - 2:0.

Rozhodčí: Milan Jindáček - Milan Nosek, Pavel Matula.

ŽK: 3:5 (10. Karel Voříšek, 63. Jakub Uhnavý, 75. Jan Matějus - 29. Zbyněk Myšák, 59. Jan Vondráček, 67. Ondřej Plocek, 75. Jakub Pápay, 77. Marek Vavřinec). ČK: 0:0. Poločas: 2:0. Diváci: 77.

Sestava Lhoty: Vavřinec - Sršeň, Andrle, Andrys (33. Hejčl ml.), Vondráček - J. Plocek (46. Pápay), Rešl, Z. Myšák (62. O. Plocek), Svatoš - M. Faltys, Briesel.