Zde si můžete prohlédnout plán celého areálu TJ Sokol Kostelecká Lhota:
Pro názornost přidáváme i letecký snímek:
Areál letecky.jpg
Naše zrekonstruované hřiště se nachází v obci Koryta. Při průjezdu Kosteleckou Lhotou po hlavní silnici hledejte směrníky "Na Penaltě, hřiště a hospůdka." Na křižovatce v Korytech vás dále navede směrník "Hřiště."
Pro zobrazení na mapě klikněte na odkaz níže.
TJ Sokol Kostelecká Lhota
Hřiště "Na Penaltě" - Koryta
Předseda oddílu
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Sekretář oddílu
Jaroslav Malátek 
Kostelecká Lhota 39
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 736 113 062
Správce hřiště
Luboš Faltys
Kostelecká Lhota 66
Kostelec nad Orlicí 517 41
tel. 602 871 599
Hospoda
Tomáš Plocek
Koryta 20
Kostelec nad Orlicí 517 41
autoři 2.jpg
S případnými dotazy na autory této stránky se obracejte na emailové adresy: dan.faltys@seznam.cz, nebo mis.sha@seznam.cz
Město Kostelec nad Orlicí
mesto.jpeg
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
msmt.jpg
Autoškola Podorlicko Jiří Myšák
Myšák.jpg
TFA s.r.o.
tfa.jpg
Chlenská uzenina
uzenina-logo.png
Barvy a laky Hostivař
barvy.gif
Obklady a dlaždy Josef Morávek
logo_josef.gif.png

oficiální stránky fotbalového klubu

Hlavní stránka

titulka.jpg
Druhý zápas zimního poháru na umělé trávě v Černíkovicích nám výsledkově hrubě nevyšel, když jsme od 5. celku královéhradecké I.B třídy Solnice inkasovali 1:10. K výsledku asi netřeba psát další komentář, soupeř byl prostě a jednoduše lepší. Za Lhotu zaznamenal čestný úspěch kapitán David Rešl. Nastoupili jsme v sestavě: Hejčl - Z. Myšák, Oberreiter, Janeček, Vondráček - Pápay, Jošt, Rešl, Svatoš - Voltr, Vrba. Střídali: M. Andrys, J. Plocek, Briesel, Rejchrt, Adamčiak.
První ze série pěti zápasů v rámci Zimního turnaje na umělé trávě v Černíkovicích jsme s domácími fotbalisty těsně prohráli. Konečný výsledek zní 2:1 pro Černíkovice, za nás vstřelil gól Jaroslav Filip. Lhota nastoupila v sestavě: Adamčiak - Z. Myšák, Rejchrt, Janeček, M. Andrys - Svatoš, Rešl, Jošt, Filip - Jakubec, Briesel. Postupně střídali Pavlíček, Andrle a Vondráček.
Do zimního turnaje na umělé trávě v Černíkovicích vstoupíme v neděli 11.2. zápasem proti domácímu týmu. Úvodní výkop je naplánován hodinu po poledni - ve 13.00 hodin. Sobotní trénink ve Lhotě od 15.00 hodin se neruší, bude připraven hlavně pro hráče "B" týmu, ale i dobrovolně pro hráče "A" týmu.
Zimní příprava lhoteckých fotbalistů nabírá na obrátkách, momentálně je v plánu trénink v sobotu 27.1. od 15:00 hodin na hřišti v Kostelecké Lhotě a v úterý 30.1. od 17:30 hodin na umělé trávě ve Vamberku za Sokolovnou. Letos se zúčastníme také zimního turnaje v Černíkovicích, jehož rozpis naleznete po kliknutí na odkaz.
Jak informoval trenér Míra Žežule na facebooku, první trénink zimní přípravy proběhne již před výroční schůzí. Je naplánován na sobotu 13. ledna od 16.00 hodin. Boty na výběh sebou.
Na sobotu 13. ledna 2018 svolává výkonný výbor TJ Sokol Kostelecká Lhota "Členskou schůzi". Ta proběhne tradičně v Hospůdce na penaltě u Klouba a její začátek je stanoven na 18.00 hodin. Na programu je: zpráva předsedy klubu Luboše Faltyse, zpráva hospodáře klubu Jaroslava Malátka, zpráva revizní komise, zprávy trenérů "A" týmu, "B" týmu a přípravky, diskuse. Přesná podoba programu bude oznámena před zahájením členské schůze. Následuje večeře a volná diskuse, zábava. Na schůzi jsou zváni všichni hráči, trenéři, funkcionáři a samozřejmě jejich manželky a přítelkyně. Těšit se můžeme i na pozvané hosty - za Město Kostelec nad Orlicí, z ostatních spolků Kostelecké Lhoty či sponzory lhotecké kopané. Členské schůze se můžou zúčastnit taktéž rodiče dětí z přípravky.
Třiadvacátý Lhota cup je za námi a vítěznou trofej si tentokráte odvezli hráči Jogy bonito. Parta okolo letohradského Radka Tichého má ráda kouzla s míčem, proto ten název po vzoru brazilských hračiček. Tentokráte ale museli kromě kouzel předvést i nesmírnou bojovnost a obětavost. Letošní ročník byl totiž mimořádně silný, vždyť druhé Čoginovy děti měly sestavené mužstvo z hráčů krajského přeboru a třeba nejlepší střelec turnaje Marek Brich má divizní zkušenosti. Ten se svojí Marií obsadil celkově 3. místo a mezi nejlepší čtyřku se dostali doudlebští TJ Velešov. Již tradičně se udílely i individuální ceny - nejlepším gólmanem byl vyhlášen Jan Ehrenberger z vítězného mužstva a nejlepší hráčem Tomáš Přikryl z Čoginových dětí, který se blýskl pěti nastřílenými góly včetně jednoho efektního ve finále turnaje. 
Třiadvacátý Lhota cup ve statistice všeho druhu - více po rozkliknutí.
Zde najdete kompletní výsledkový servis Lhota cupu 2017. Více po rozkliknutí.
V menu Lhota cup a podsekci Lhota cup 2017 naleznete rozlosování do skupin a také kompletní hrací plán. Prosíme mužstva, aby si nastudovala svůj hrací plán a ke svým prvním zápasům se dostavila včas! Kromě toho zde naleznete také nominované rozhodčí a pravidla turnaje. Jo a ještě jedna důležitá věc - kopačky s kolíky nechte doma. Hřiště je připravené na lisovky a s kolíky vás nepustíme na plac. 
1
  1. Javornice  59:13 41
  2. Přepychy 57:10 37
  3.  Deštné 43:24 34
  4. Zdelov 44:23 28
  5. Lukavice 42:37 25
  6. Černíkovice     30:32 22
  7. Borohrádek 37:35   21
  8. Ohnišov 28:27 18
  9. Křivice 28:34 18
10. Kostelec B 26:40 14
11. Žďár n. Orl. 27:49 12
12. Kost. Lhota 12:33  10
13. Rokytnice 20:52 10
14. Petrovice 12:56 4
Konec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one