Autoškola podorlicko Jiří Myšák
T.F.A. alfa s.r.o.

Lhota si v prvním přáteláku poradila s dorostem Kostelce

V neděli 4. března sehrála Lhota v rámci zimní přípravy první přátelské utkání. Na umělce v Černíkovicích vyzvala kostelecký dorost. Po bezbrankovém prvním poločase se Lhota prosadila ve druhé půli a díky brankám Davida Rešla, Toma Chaloupky a Jakuba Jošta porazila kostelecké mladíky 3:0.
Lhotečtí sehráli zápas v kombinované sestavě, kdy se "půl na půl" podělili o místa v sestavě hráči "A" i "B" týmu. Zápas měl celkem slušné tempo, mladíci z Kostelce byli běhaví a často nám svými rychlými nohami dělali průvan v obraně. Nedokázali však své akce pořádně zakončit, a tak největší jejich šancí na skórování v celém průběhu utkání byla parádní pumelice Lukáše Plocka z úvodu zápasu, která orazítkovala tyč. Ve lhoteckém dresu se v první pětačtyřicetiminutovce ve 100% šanci ocitl Víťa Hrubý, ale netrefil ani branku. Po změně stran jsme se již střelecky prosadili. Nejprve si na dlouhý aut naběhl David Rešl a nekompromisní ranou pod břevno nás poslal do vedení. O chvíli později zužitkoval přesný pas Miloše Andryse Tomáš Chaloupka. A na konečných 3:0 zvyšoval novic ve lhoteckém béčku Jakub Jošt, který se trefil zhruba z 10 metrů přesně pod víko. Zápas měl slušnou úroveň a splnil požadavky obou týmů. Na jeho hladkém průběhu se podílel sudí M. Moravec.

Sestava Lhoty: Adamčiak - Makalouš, Oberreiter, D. Faltys, M. Myšák - Jošt, Hrubý, Rešl, Kaplan - Chaloupka, Šrám. Postupně do hry zasáhli Andrys, Vondráček a Nováček.