Autoškola podorlicko Jiří Myšák
T.F.A. alfa s.r.o.

Lhota dostala v Albrechticích za uši

Snad nejčernější víkend v historii má za sebou lhotecký fotbal. Nejprve dopoledne inkasovalo béčko 6:0 v Lípě. Tam by se ještě takový výsledek dal pochopit...Ale na vlas stejně dopadlo i odpoledne áčko v Albrechticích. První půle byla ještě z naší strany obstojná, ale ve druhé už na hřišti úřadovalo pouze jedno mužstvo - domácí. Bohužel musíme konstatovat, že výsledný debakl 6:0 je vzhledem k vypracovaným příležitostem Albrechtic ještě "mírný".
Albrechtice - Kost. Lhota 6:0

Na albrechtický stadion jsme zajížděli s krásnými vzpomínkami, vždyť vloni jsme na něm po strhující přestřelce zvítězili 5:3. Ale nyní bylo bohužel od první minuty vše jinak. Domácí se rychle dostali do tempa a po úvodní šanci, kdy se míč otřel o tyč, nás nadále přehrávali. V 15. minutě se poprvé trefili, když ztrátu balonu uprostřed hřiště dokázal využít Pavlas, dlouhou přihrávkou našel Kuzmu a ten svým důrazem přelstil našeho brankáře i stopera - 1:0. Domácí ale vedení ukolébalo a přenechali nám iniciativu. Jenže z nabídnutých prostorů ke kombinaci jsme dokázali vytěžit pramálo. Většinou naše akce končily před vápnem, anebo v rukavicích albrechtického brankáře. Naopak to byli domácí, kteří vstřelili další branku utkání. Těsně před odchodem do kabin odcentroval Hořínek a Jaroš trefil přesně pod víko - 2:0. Smrtící rána do šaten.
Jak se v první půli hrál celkem vyrovnaný fotbal, ve druhé již na hřišti existovalo pouze domácí mužstvo. Rozklad naší defenzivy načal Ladislav Sršeň, který geniálním lobem přehodil Pavla Hejčla. Exdivizní hráč tak dal domácím zeleným barvám jistotu - 3:0. Pak už se na lhoteckou branku valil jeden útok za druhým a jen díky střelecké nemohoucnosti se domácí na čtvrtý gól chvíli načekali. Ten přišel v 65. minutě, když po fatální chybě při zakládání útoku vyrazili do přečíslení Kuzma s Hořínkem a sehráli to náramně - domácí šutér střílel do prázdné branky - 4:0. Podobně vypadal i pátý gól albrechtických, jeho autorem byl Jiří Jaroš, který se trefil podruhé v zápase - 5:0. A definitivní podobu výsledku dal pár minut před koncem střídající Duha - 6:0. Lhota měla ve druhé půli snad jedinou akci, z níž mohla skórovat, ale Petr Jakubec s Pavlem Potužníkem si při společném úprku neporozuměli a zakončení celé akce vyznělo naprázdno.

Branky: Jiří Jaroš 2, David Hořínek, Roman Kuzma, Petr Duha, Ladislav Sršeň.
Rozhodčí: Radek Průša - Miroslav Knapek, Leonard Horský.
ŽK: 1:0 (Martin Pavlas). ČK: 0:0. Diváci: 120. Poločas: 2:0.

Sestava Lhoty: Hejčl - Hrubý (65. Jirsa), Pavlíček, Andrle, M. Faltys - Jakubec, D. Faltys (46. Josef Plocek), Rešl, Andrys (75. Bažo) - Potužník, Kijonka (55. Filip)