Autoškola podorlicko Jiří Myšák
T.F.A. alfa s.r.o.

Derby s Častolovicemi jednoznačnou záležitostí Lhoty

Ač přijela častolovická rezerva s několika hráči "A" mužstva, odjela ze Lhoty se čtyřgólovým přídělem. Na něm má největší zásluhu David Rešl, který vsítil hattrick. Nejprve se však tleskalo Kubovi Pápajovi, který se v 10. minutě opřel do centru Víti Hrubého a parádním volejem poslal Lhotu do vedení. A pak už byla k vidění one man show v podání lhoteckého kapitána. Ten nejprve zužitkoval přihrávku Romana Svatoše a posléze se trefil po rohu hlavou. Ve druhém poločase pak těžil z parádní přihrávky od Milana Bořka a vychutnal si sólo únik s brilantním zakončením. Zápas se musel divákům líbit, kromě gólů bylo na obou stranách k vidění nespočet dalších gólových šancí. Kromě Davida předvedl excelentní výkon také brankář Pavel Hejčl a odměnou mu je vychytaná nula. Celý lhotecký tým však makal a zaslouží pochvalu. A už teď se těšíme do Kostelce na další derby.
Fakta z utkání

Branky: 10. minuta Jakub Pápay - 1:0, 25. minuta David Rešl - 2:0, 30. minuta David Rešl - 3:0, 65. minuta David Rešl - 4:0.

Rozhodčí: Miroslav Nedvídek - Miroslav Jedlinský, Jaroslav Rozum.

ŽK: 1:2 (za Lhotu Roman Svatoš). ČK: 0:0. Poločas: 3:0. Diváci: 100.

Sestava Lhoty: Hejčl - Hrubý, Andrle, D. Faltys, Oberreiter (55. Bořek) - M. Faltys (60. Filip), Rešl, Andrys (70. Morávek), Svatoš - Pápay, Bažo.