Autoškola podorlicko Jiří Myšák
T.F.A. alfa s.r.o.

Béčko pohřbilo své naděje již v 1. poločase

Lhotecká rezerva se v dnešním dopoledni představila na hřišti Javornice a s místním "B" týmem nakonec prohrála o třídu - 3:0. Nedělní oběd tak více chutnal domácím hráčům, kteří - především díky mimořádně střelecky disponovanému Plašilovi - sestřelili Lhotu již do poločasu. Po změně stran se diváci branky nedočkali, a tak i když je konečné účtování pro Lhotu trošku nespravedlivé, potvrdila se stará známá pravda - Lhota v Javornici prostě nikdy body neudělá. Dlouhodobě se nám totiž na prokletém javornickém hřišti nedaří.

Javornice B - K. Lhota B 3:0

Lhota nastoupila do zápasu s novým hráčem v sestavě - Víťou Hrubým z Čermné - a také posílena o hráče "A" týmu Jakubce mladšího. Jenže byla to Javornice, která od začátku diktovala tempo hry. V 10. minutě chytil pumelici domácího borce Jarda Brandejs, zato o chvíli později se moc nevyznamenal. Při standardce domácího Plašila se nedohodl s hlavičkujícím Jakubcem a byla z toho překvapivá branka v naší síti - 1:0. Po obdrženém gólu jakoby se Lhota vzchopila a několikrát nebezpečně zahrozila. Především Petr Jakubec byl v útočné fázi agilní, ale ani jednou svoje individuální akce nedotáhl "do góla". Zato Javornice byla v koncovce téměř stoprocentně úspěšná. Ve 38. minutě Plašil přešel přes Láďu Makalouše a křížnou střelou k tyči nedal Brdymu v naší brance sebemenší šanci - 2:0. Další hřebíček do lhotecké rakve přitloukl hbitý Plašil tři minuty před přestávkou - využil zaváhání lhotecké obrany a prostřelil J. Brandejse mezi nohy - 3:0. V tu chvíli jsme byli zralí na ručník a ještě štěstí, že se pískal poločas. Po bouřlivé debatě v kabině se druhá půle odehrála v naší režii a je jen škoda, že jsme alespoň nezkorigovali. Dobře hrající Radek Provazník orazítkoval z trestného kopu břevno, spoustu střel vyslali Víťa Hrubý, Jan Sládek či Jarda Filip, ale bohužel bez gólového efektu. V závěru zaujal (bohužel negativně) Libor Málek, který se za zbytečné dvojí protesty nechal vyloučit (dvě žluté) a v příštím utkání tak bude chybět. Na závěr musíme uvést, že domácí vyhráli zaslouženě. Lhotu musíme pochválit, že i za stavu 3:0 nesložila zbraně a hlavně - snažila se hrát kombinační fotbal, na který se "dalo místy dívat". Dobrý individuální výkon odvedl na levém beku Míra Myšák, přínosem byl i výkon Víti Hrubého a kvalitní rozehrávkou se prezentoval Radek Provazník.

Fakta z utkání

Branky: 20. minuta, 38. minuta a 42. minuta Michal Plašil. Rozhodčí: Zdeněk Bém. Poločas: 3:0. Žluté karty: Červené karty: 81. minuta Libor Málek. Diváci: 60.

Sestava Lhoty: Brandejs - Makalouš, Málek, Červinka, M. Myšák - Jakubec ml. (41. Provazník), Hrubý, Filip - Charvát (62. Janša), Sládek, Bečvář (73. Nováček).